UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Pony Cup pod znakiem św. Huberta

 
Elbląg, Pony Cup pod znakiem św. Huberta

Już w niedzielę, 4 października odbędzie się zakończenie trzeciego sezonu zawodów jeździeckich dla dzieci Pony Cup 2019. Ostatnie zawody upłyną w duchu jesiennych biegów św. Huberta, które tradycyjnie łączą wszystkich sympatyków jeździectwa.

Przed nami zakończenie kolejnego sezonu zawodów jeździeckich dla dzieci. Działamy, by budować markę imprezy dla najmłodszych i by rodzina jeździecka stale się powiększała. Mijający sezon był trzecim z kolei. Mamy nadzieję na wspólną jeździecką i sportową zabawę.

Gospodarzem ostatnich i kończących sezon 2019 jest Fundacja Końskie Zdrowie w Elblągu, która prowadzi działalność hippiczną od ponad 25 lat. Podczas zawodów nie zabraknie zabawy w jeździeckim stylu z elementami myśliwskiego biegu. Dzięki wsparciu sponsorów i patronów dodatkową atrakcją dla zawodników i najmłodszych kibiców będzie wyprawa do Końskiego Parku, w którym odbędzie się dziecięca wersja Biegu św. Huberta. Żeby to przeżyć, musicie do nas dołączyć i kibicować najmłodszym zawodnikom na parkurze!

Pierwszy konkurs rozpocznie się o godz. 11. Zawody potrwają do ok godz. 16. Zapraszamy do wspólnej sportowej i jeździeckiej zabawy!

Marka zawodów Pony Cup jest coraz bardziej rozpoznawalna w regionie Warmii i Mazur. Dowodem na to jest patronat honorowy marszałka wojewodztwa warmińsko-mazurskiego, Gustawa Marka Brzezina oraz starosty elbląskiego, Macieja Romanowskiego.

 

Cykl zawodów Pony Cup 2019 został objęty patronatem honorowym marszałka województwa warmińsko-mazurskiego, Gustawa Marka Brzezina oraz starosty elbląskiego, Macieja Romanowskiego

 

Patronem medialnym wydarzenia jest Elbląska Gazeta Internetowa portel.pl

 

 

 


       

Ewa Obrycka-Błaut, Fundacja Końskie Zdrowie
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama