UWAGA!

Poznaj Ruperta i Rico. W niedzielę "Karnawał na lodzie"

2016-01-26
Aktualizowany 2016-01-29 09:08
Elbląg, Poznaj Ruperta i Rico. W niedzielę "Karnawał na lodzie"
fot. MOSiR

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza całe rodziny na niedzielny Karnawał na lodzie. W programie imprezy wspólne gry i zabawy przy muzyce, niespodzianki oraz konkursy, które poprowadzi duet klaunów Rupert i Rico. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska.

Karnawał to czas zabaw i szaleństw. A skoro zabawa to muszą być gry, konkursy i dobra muzyka. Nie inaczej będzie w najbliższą niedzielę na elbląskim lodowisku Helena, gdzie odbędzie się Karnawał na lodzie. W programie imprezy organizatorzy przygotowali zabawy na lodzie dla całych rodzin, konkursy tematyczne, pokazy klaunów, gagi cyrkowe oraz wiele innych atrakcji.
       - Łyżwy z muzyką to najlepsze połączenie, a jeśli do tego dołożymy jeszcze konkursy i odpowiedni humor, to świetną zabawę mamy gwarantowaną - twierdzi Krzysztof Fedak z Działu Organizacji Imprez MOSiR. - Program karnawału jest na tyle bogaty, że w ciągu półtoragodzinnej zabawy zapewne każdy znajdzie coś dla siebie. Mamy aktualnie okres ferii, czas wolny od zajęć szkolnych, a to najlepszy moment, by całymi rodzinami wybrać się na lodowisko.
       O odpowiedni klimat imprezy zadba duet klaunów Rupert i Rico, których na elbląskim lodowisku gościliśmy już trzy lata temu, podczas lodowego karnawału. W tym roku dla każdego dziecka przygotowano gadżety karnawałowo-cyrkowe: czapeczki, okulary i trąbki, a wśród atrakcji zobaczymy m.in. deszcz confetti i baniek mydlanych. Organizatorzy zachęcają mieszkańców, by niedzielne popołudnie całymi rodzinami spędzili na wspólnej zabawie karnawałowej na lodowisku Helena.
       „Karnawał na lodzie”, którego organizatorem jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, odbędzie się 31 stycznia (niedziela) o godz. 16 na lodowisku Helena. Bilety w cenie 11 zł, wypożyczenie łyżew 6 zł. Wejściówki można rezerwować w kasie lodowiska, która czynna jest od poniedziałku do piątku w godz. 16 do 19.30. Zapisy przyjmowane są także telefoniczne pod nr (55) 625-63-13(55) 625-63-13 w godzinach otwarcia kasy. Rezerwacja biletów możliwa jest do piątku 29 stycznia, natomiast odbiór wejściówek odbywać się będzie w sobotę 30 stycznia w godz. 12-15 w kasie lodowiska. Po tym terminie nieodebrane bilety trafią do wolnej sprzedaży, która odbywać się będzie w dniu imprezy w kasie lodowiska od godz. 14. Ilość miejsc jest ograniczona.
      
MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama