UWAGA!

Teraz ja - Prezentacja dla nielicznych – Olimpia

 
Elbląg, Prezentacja dla nielicznych – Olimpia

Jestem bardzo zdziwiony i powiedziałbym nawet – zasmucony wydarzeniem, jakie będzie miało miejsce w najbliższych dniach. I to nie byle jakim, bo mowa o prezentacji mojej ukochanej drużyny. Tak, od kilkunastu lat gorąco kibicuje tej drużynie.

Staram się również zainteresować właśnie tą drużyną (bo według mnie jest to jedyna elbląska drużyna piłkarska) moich dwóch synów. Jeden siedmio-, drugi dziewięciolatek. Ba, kilka razy nawet byli ze mną na meczu, w tej chwili rozpoznają już, który zawodnik gra na jakiej pozycji. Od kilku dni słyszeli o prezentacji drużyny, jednak do dnia dzisiejszego nie wiedzieliśmy, gdzie i o której godzinie to wydarzenie będzie miało miejsce.
       Zdając się na zdrowy rozsadek i wieloletnie zabiegi Sz.p. Dzialaczy ZKS „Olimpia” Elbląg, aby utożsamiać się z tym klubem, przychodzić całymi rodzinami na mecze, kibicować, kibicować i jeszcze raz kibicować – obiecałem im, że pójdziemy, aby „być blisko swoich idoli” (tak jest na plakacie).
       Do dnia dzisiejszego. Jak później zrozumiałem, trzeba mocno ważyć słowa, które się mówi do dzieci – a szczególnie, gdy jest to obietnica.
       Panowie Prezesi! Proszę Księdza! Drogi Zarządzie! Oxiden Club? Miejsce, w którym urządzane są dyskoteki, jest bar z alkoholem itd., itp.? Czy nie ma w Elblągu innych miejsc? Czy godzina 21 (pewnie z poślizgiem) jest to czas i miejsce, aby urządzić prezentację drużyny?
       Dla kogo to? Dla prawdziwych kibiców? A może dla tych kibiców, którzy kochają Olimpię, podczas meczów kibicując im z ogródka piwnego?
       Jeżeli tak, to chyba władze ZKS „Olimpia” minęły się z powołaniem i tym, czym naprawdę powinna być prezentacja prawdziwej drużyny piłkarskiej.
       Pozdrawiam piłkarzy – to nie oni są winni, że są ciągani po nocnych lokalach. Dla nielicznych.
      
      
ClearRecentHistory
Liczba publikacji: 3
W tym miesiącu: 0
Ocena Głosów Komentarzy
2.8 9 17

A moim zdaniem...
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Szkoda, że tych wszystkich opluwaczy, co to niby wielcy kibice i chcą się pojawić na prezentacji nie widać przy kasach na meczu!
 • Popieram autora tekstu! Sam jestem ojcem 3 synów i niestety ominie ich ta przyjemność obejrzenia piłkarzy, o których często opowiada ich ojciec, którzy znają pomimo młodego wieku większość " olimpijskich pieśni" , z którymi jak tylko pogoda była odpowiednia, to szedłem razem na mecz i teraz taki zawód. .. Szkoda Panowie działacze, szanowny ks. prezesie. .. Chyba zabrakło wyobraźni dla kogo jest ta prezentacja, która mogłaby się przedłużyć dla bardziej %towych gości. .. Ech, tak to my marki Olimpia wśród młodych nie zbudujemy. .. Proszę jeszcze raz przemyśleć miejsce i godzinę prezentacji - tak na przyszłość, jak już nie dacie rady tym razem zmienić decyzji - do boju OLIMPIOOOOO!!!!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  21
  4
  OnlyOlimpia(2014-02-25)
 • niestety, wszystkim dogodzić się nie da Panie Autorze.
 • Nie opluwaczy, tylko kibiców, którym zależy i którzy sa po części sponsorami kupującymi bilety - miej pretensje do tych co zostają w ogórdku piwnym i wolą przechlać te 8 pln
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  5
  karneciarz(2014-02-25)
 • Miejsce może być od biedy, ale godzina to porażka.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  5
  wielbicielElbinga(2014-02-25)
 • Dobry sygnał dla organizatorów. Proponujemy drugą prezentację dla młodzieży w innym terminie i miejscu. .. Tylko czy przyjdą. .. .
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  12
  2
  kibolka(2014-02-25)
 • Zgadzam się również z autorem tekstu. Najwięksi kibice to ci co siedzą w ogródku i wolą chlać piwo niż kibicować na stadionie. .. Może tych młodych kibiców nie ma zbyt wielu ale to nie znaczy że klub może o nich zapominać i organizować prezentację o 21. I jeszcze jedno prezentacja o 21 i tak pewnie rozpocznie się z poślizgiem a następnego dnia o 12 sparing. .. .to wszyscy piłkarze będą wypoczęci a liga już za 2 tygodnie. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  16
  3
  bolekkrejzolek(2014-02-25)
 • a co mnie ta prezentacja obchodzi wyjazdy to jest zycie. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  8
  wyjazdowicz(2014-02-25)
 • Jaki szef, taka prezentacja. Ksiądz ma takie pojęcie o profesjonalnym klubie jak wilk o rządzeniu Elblągiem. A może kuria tak nakazała, aby za dużego zbiegowiska nie robić, a może któryś z właścicieli tego przybytku zmusił księżula hihihihihi co za paranoja. Panie Romanowicz, obudź się Pan i pogoń tego klechę. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  8
  Polokalachniechodzęzdzieć(2014-02-25)
 • Księża na księżyc !!! A nie prezesowanie klubem miejskim.
 • A cóż nieprzyzwoitego autor powyższego tekstu widzi w barze z alkoholem? Czyżby przed stadionem nie sprzedawano piwa przed jak i po meczu? Ja na mecze też chodzę z synem i prawie zawsze przed meczem jedno sobie strzelę. Jest jeden szczegół, ja się nie obawiam wypić piwa przy dziecku w barze bo się nigdy nie upijam i to nas prawdopodobnie różni. Zgodzę się natomiast iż pora jest fatalna.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  7
  Tatuś(2014-02-25)
 • Odkąd ksiądz jest prezesem nic dobrego tam się nie dzieje!!!
Reklama