UWAGA!

Rowerem po leśnych szlakach

Elbląg, Rowerem po leśnych szlakach
fot. AD

Już w najbliższą niedzielę (29 maja) na wszystkich miłośników aktywnego trybu życia czeka sportowa niespodzianka, tym razem będzie to akcja „Rowerowa Bażantarnia”, przejażdżka z udziałem Prezydenta Elbląga.

– Chyba nikogo nie muszę przekonywać, że warto czasami kluczyki od samochodu zamienić na rower – mówi prezydent Grzegorz Nowaczyk, który już zapowiedział, że w Bażantarni zjawi się na dwóch kółkach. – Zwłaszcza kiedy trasa jest tak atrakcyjna, trochę ruchu, świeże powietrze i miłe towarzystwo elblążan – to dobry pomysł na niedzielne popołudnie. Mam nadzieje, że chętnych do niedzielnej przejażdżki po Bażantarni nie zabraknie – dodaje prezydent.
       Impreza odbędzie się w niedzielę 29 maja, start w samo południe w Bażantarni, na polanie przy wiatach. Będzie to impreza rodzinna, stąd przyjazne tempo jazdy, bez szarżowania i wjazdów pod strome góry.
       – Pokonamy dystans około 10 kilometrów, w pięknej scenerii. Elbląski las to świetne miejsce na przejażdżki rowerowe. Mam nadzieje, że elblążanie dopiszą i zanotujemy wysoką frekwencję – mówi naczelnik Wydziału Sportu, Bogusław Tołwiński.
       „Rowerową Bażantarnię” od strony technicznej zabezpieczać będzie MKS Truso, które ma doświadczenie w organizacji tego typu imprez.
      
Kamil Czyżak, Urząd Miejski w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama