UWAGA!

Sędziowie piłkarscy spotkają się na boisku

 Elbląg, Sędziowie piłkarscy spotkają się na boisku
fot. OS Elbląg

W najbliższą sobotę (6 lutego) w Elblągu rozegrany zostanie halowy turniej piłki nożnej sędziów. W hali MOS rywalizowało będzie sześć zespołów składających się z arbitrów piłkarskich z województwa warmińsko-mazurskiego. Wstęp wolny.

To już tradycja, że w okresie zimowym arbitrzy reprezentujący Kolegium Sędziów Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej uczestniczą w halowych turniejach piłki nożnej. Nie inaczej jest w tym roku, gdzie takie zawody rozgrywane są w różnych miastach naszego województwa. Tym razem sędziowie piłkarscy zawitają do Elbląga, by rywalizować w VIII Elbląskim Turnieju Sędziów w Piłce Nożnej Halowej Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej.
       - Czas przerwy w rozgrywkach ligowych to dla sędziów doskonała okazja by rozgrywać turnieje halowe - informuje Piotr Dudkiewicz z Ośrodka Szkoleniowego Elbląg. - Takie zawody, to także swego rodzaju integracja, bo możemy spotkać się we własnym gronie, porozmawiać, wymienić poglądy i uwagi, a dodatkowo nieco zadbać o swoją kondycję przed zbliżającym się sezonem. Zapraszamy w sobotę także kibiców i sympatyków piłki nożnej.
       W turnieju sędziów wystartuje sześć zespołów. Po dwie drużyny wystawią ośrodki szkoleniowe z Elbląga i Olsztyna, a po jednej z Giżycka oraz łączony zespół z Iławy i Nidzicy. Zawody rozpoczną się o godz. 9, a zespoły rywalizowały będą systemem każdy z każdym. W przerwie turnieju (o godz. 12) dojdzie do derbów Elbląga w kategorii żaków, w których Olimpia zmierzy się z Concordią. Uroczyste zakończenie imprezy i wręczenie nagród przewidziano na godz. 14.15. Turniej rozegrany zostanie na elbląskiej hali MOS przy ul. Kościuszki. Wstęp wolny.
        
      
OS Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama