UWAGA!

Sezon zadecyduje

O tym, czy Marcin Gralla, panczenista Orła Elbląg, pojedzie w 2002 roku na pierwsze w swoim w życiu igrzyska olimpijskie w Salt Lake City, zadecyduje nadchodzący sezon.

Gralla podczas wakacji nie mógł narzekać na brak pracy. Przez większą część wakacji solidnie przygotowywał się do zbliżającego się sezonu, zapowiadając walkę o miejsce w reprezentacji Polski do Salt Lake City w 2002 roku.
     Droga do igrzysk jeszcze jednak daleka. Polski Komitet Olimpijski postanowił objąć Grallę przygotowaniami do zimowych igrzysk, ale bez możliwości otrzymania olimpijskiego stypendium. Ta decyzja uderza przede wszystkim w samego zawodnika, ale elblążanin mimo to postanowił wziąć udział w przygotowaniach.
     Gralla ma już za sobą udział w zgrupowaniu w Tomaszowie Mazowieckim i w Holandii. Teraz do końca sierpnia szlifuje formę we Włoszech. W kolejnych etapach przygotowań zaplanowane są zgrupowania w Calgary i Niemczech.
     O tym, czy Gralla pojedzie na igrzyska zimowe w 2002 roku, zadecydują starty w zbliżającym się sezonie, przede wszystkim w Pucharze Świata. Jeśli elblążanin zajmie miejsce w pierwszej 20-stce, spełni normę postawioną przez PKOl.
AP
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama