UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Tu nie chodzi wcale o testy koronovirusa, tu chodzi caĺy czas o utrzymanie strachu. .. w jakim celu ?. .. jest kilka teorii, ala ta biorąc pod uwagę skale, wydaje sie jedynie prawdopodobna, chodzi o ratowanie świata, kłamstwo w tym wypadku jest wybaczalne, bo w zaden inny sposob nie mozna by zatrzymac gospodarek swiatowych, lotnictwa, a tym samym turystyki, natychmiastowe wprowadzenie tych obostrzen, skutkuje ogromnie zmiejszeniem emisji co2.W ten sposub musi nastapic gwaltowna ewolucja i powstaje prawie w kazfej dziedzinie zycia, praca czesto zdalna, nauka, kultura, i wiele wiele innch rodzacych sie nowych pomyslow, cel jest jeden ograniczyc co2 eliminuje sie elektrownie weglowe, wprowadza sie na szeroką skale samochody elektryczne, pierwsze efekty juz mamy klimat zaczyna powracac zimy ktorej mlodzi ludzie nie widzieli, znowu powracaja na dobre jak za dawnych lat, lodwce przestaly gwaltownie sie topic, ,moze jednak nosmy jeszcze pare lat te maski i siedzmy w domu na d. .. e, bo chyba warto ratowac ten swiat, choc ĺatwo nie jest
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    Prorok jakis(2021-04-16)
  • @Prorok jakis - A ludzie starzy i młodzi umierają z hasłem na ustach- ratuję świat. Walnij się w sagan. I nie pisz ze ludzie cały czas umierają bo to fakt. Umierali, umierają i umierać będą, ale ty dorobiłes do tego ideologię. To niebezpieczne. Nie baw się otwartym ogniem.
  • @Prorok jakis - Jeżdzę często na ryby i jak widzę rzeki i jeziora tak zasyfione to szału dostaję. Powinienem też ratować przyrodę i postanowiłem ze też sobie umrę. A co, a jak. to będzie mój wkład w ratowanie swiata. Mam prawo.
  • Nie tylko masz, to obowiazek!!
  • Mowisz ze to grozne, a co dzisiaj nie jest grozne, umrzec zdrowym byloby calkiem glupio
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Prorok jakis(2021-04-16)
Reklama