UWAGA!

Srebrne elblążanki (hokej na lodzie)

 Elbląg, Srebrne elblążanki  (hokej na lodzie)
(fot. nadesłana)

Trzy elblążanki: Maja Brzezińska, Julka Grzelak i Olga Jaskulska, grając w drużynie GKS Stoczniowiec, wywalczyły srebrny medal podczas Mistrzostw Polski w Hokeja na Lodzie Kobiet.

Dziewczyny przygodę z hokejem rozpoczęły w Uczniowskim Klubie Sportowym Wikingowie kilka lat temu. Hokej stał się ich pasją i sposobem na życie. Dzięki ciężkiej pracy i determinacji zrobiły ogromne postępy w rozwoju sportowym, co nie umknęło uwadze trenerowi żeńskiej drużyny GKS Stoczniowiec Henrykowi Zabrockiemu, który zaproponował dziewczynom współpracę.
       W sezonie 2018/2019 elblążanki musiały pogodzić treningi w macierzystym klubie UKS Wikingowie z dojazdami na treningi do Gdańska oraz występy w lidze seniorskiej PLHK w barwach GKS Stoczniowiec, oraz równolegle w lidze żaka starszego w barwach UKS Wikingowie. Ciężka praca i wysiłek opłaciły się - srebrne medale Mistrzostw Polski w Hokeju na Lodzie Kobiet zawisły na szyjach naszych dziewczyn, a znając Majkę, Julkę i Olgę czują niedosyt i jeszcze nie raz usłyszymy o ich hokejowych sukcesach.
      
      
Dorota Jaskulska, prezes UKS Wikingowie

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama