UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie ma co szukać teorii spiskowych, Olimpia była lepsza i tyle, dzięki niej mamy szansę po raz kolejny zgasić uśmiech na twarzy Koniuszaniec. Co do naszych zawodniczek to mam nadzieję że władze klubu zrobią wszystko żeby nie osłabiać Startu przed nowym sezonem. Te wpisy że zostaną wykupione, że pokazały się więc muszą odejść dla mnie to naturalne że nie pracuje się za 5 zł na godzinę jak proponują 10 zł. Skąd wziąć pieniądze? jak wygram lotka to dorzucę a na razie stać mnie tylko na karnet więc kupuję. Szukanie sponsora w Elblągu to ciężka sprawa (taki klimat) ale próbować trzeba, promować trzeba a najlepszą promocją są zwycięstwa więc DO BOJU EKS!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    JiLniezalogowany(2016-02-28)
  • JiL problem to roczne konktrakty, przy duzych ruchachprzed sezonem zyskalismy dobre zawodniczki. Odeszly niby filary pt. Hanna do Kosz a przyszla Sylwia z Koszalina. Ewa z Vistalu. Tylko tontak jakby budowac zespol co sezon. Niepewnosc, niepewnosc... Kulisy pozyskiwania sponsorow nie wypowidiam sie, ale na zasadzie skuscie Meblarze moze bedzie wiecej dla Startu to srednio...
Reklama