Sukcesy IKS "ATAK" (piłka siatkowa)

Elbląg, Sukcesy IKS "ATAK" (piłka siatkowa)

Elbląski "ATAK" kroczy od sukcesu do sukcesu. W ostatniej dekadzie października przywiózł dwa cenne zwycięstwa - z Mistrzostw Polski w Piłce Siatkowej na Stojąco (Wisła) oraz Pucharu Świata w Siatkowej Piłce Plażowej na Stojąco (Kuala Lumpur).

Zawody w Wiśle zostały rozegrane w dniach 21-23 października. Zespół IKS "ATAK" mierząc się z drużynami Startu Łódź oraz Startu Zielona Góra zajął pierwsze miejsce.
       Natomiast w dniach 24-31 października w Kuala Lumpur w Malezji odbył się Puchar Świata w Siatkowej Piłce Plażowej na Stojąco. Nasi zawodnicy walczyli w gronie ośmiu zespołów (Australia, Niemcy, Kazachstan, Malezja, trzy zespoły ze Sri Lanki oraz Polska). W finale z Niemcami IKS "ATAK" wywalczył złoty medal.
       Skład zwycięskiej drużyny: Piotr Moszczyński, Adam Stępień, Artur Wąsowicz, Tomasz Woźny, Tadeusz Bogusz - trener.