UWAGA!

Szachowe czwartki

Elbląg, Szachowe czwartki

Klub Szachowy "Start" Elbląg organizuje II Turniej Szachów Szybkich o Superpuchar Elbląga 2017. Turniej odbędzie się w sali Centrum Organizacji Pozarządowych przy ul. Związku Jaszczurczego 17 (I piętro - s.104) w czwartki w godz. 17.30 - 20.30.

Zgłoszenia na sali gry w dniu 28 września w godz. 16.30 - 17.15. Rozgrywki w dniach 28 września - 30 listopada (grupa A) oraz do 16 listopada (grupa B) - możliwe są zmiany ww. terminarza.
       Formuła open, z tym że grupa A jest dla zawodników z rankingiem krajowym od 1800, zaś grupa B z rankingiem 1250 - 1600. Tempo gry: P90 w grupie A oraz P60 w grupie B. System rozgrywek - zależnie od ilości zgłoszeń. Przewiduje się 9 rund systemem szwajcarskim w grupie A oraz 7 rund systemem szwajcarskim w grupie B. Zapis partii jest obowiązkowy. Maksymalne spóźnienie na rundę: 30 minut. Wpisowe w grupie A - 20 zł (juniorzy, kobiety i weterani 15 zł). Wpisowe w grupie B: 15 zł (juniorzy, kobiety i weterani 10 zł).
       Przewidywane są puchary i nagrody pieniężne (z wpisowego) za miejsca I - III oraz dla najlepszego juniora (min. 3 osoby) w obu grupach. Komunikat o nagrodach - przed III rundą.
       W turnieju można zdobyć normy na kategorie szachowe: II+, I i I+ (grupa A) oraz na kat. III i II (B). Zapraszamy na 64 pola!
      
Bogdan Siwoń, KSz Start
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama