UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Już połączyli Olimpię z Olimpią 2004 i co z tego wynikło. Z sześciu drużyn seniorskich w Elblągu zostały 3.Każda drużyna tj Olimpia, Olimpia 2004 i Concordia kopała na jakimś poziomie i każda miała zespół rezerw. Teraz jak któryś z chłopaków kończy wiek juniora i nie łapie się w pierwszym zespole poprostu kończy przygodę z piłką kopaną albo ląduję w podelblaskiej wsi gdzie po 2 sezonach i tak kończy w ogóle przygodę z piłką. Drugą strona medalu są finanse. .. Nigdy w życiu nie przyjdzie tu poważny sponsor bo nie ma infrastruktury patrz stadion zniweczony plan budowy i kasa łyknieta przez Olsztyn. Chcesz robić awans a tu kilka baniek trzeba wyłożyć na reanimację trupa, ,stadion".
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    26
    1
    Miejscowy Kibic(2021-07-01)
  • @Miejscowy Kibic - To daj ze swojej kieszeni bo mnie Olimpia kalafiorem wisi a kasa miasta jest wszystkich mieszkańców
  • @Aw63 - Aw63 widać że z wf była 3 z minusem i stawiali Cię na bramce. Sport to reklama miasta i rozwój w każdym aspekcie. Oczywiście że dam że swoich płacąc za bilety. Chcę oglądać sport w moim mieście na wyższym poziomie a nie jeździć np do Trójmiasta. Chcę żeby moje dzieci również chodziły i oglądały a nawet uprawiały sport na wyższym poziomie. Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    3
    Miejscowy Kibic(2021-07-01)
  • @Miejscowy Kibic - Kasę na budowę stadionu oddał olsztynowi były prezydent. Świeć panie nad jego duszą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    Witia Kokosz(2021-07-03)
Reklama