UWAGA!

Szymon Zalewski i Igor Lewicki wygrali pierwszy wakacyjny turniej w siatkówce plażowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. W zawodach o Puchar Prezydenta naszego miasta

 
Elbląg, Szymon Zalewski i Igor Lewicki wygrali pierwszy wakacyjny turniej w siatkówce plażowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. W zawodach o Puchar Prezydenta naszego miasta
fot. MOSiR

Szymon Zalewski i Igor Lewicki wygrali pierwszy wakacyjny turniej w siatkówce plażowej, zorganizowany przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu. W zawodach o Puchar Prezydenta naszego miasta wzięło udział 12 zespołów.

W minioną niedzielę, na boisku przy dawnej „Tortudze” trwała rywalizacja na wysokim poziomie. A wszystko za sprawą pierwszego wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej o Puchar Prezydenta Elbląga, zorganizowany w ramach akcji „Wakacje z MOSiR-em 2021”. Wszystkie drużyny pokazały bardzo dobrą siatkówkę, a większość pojedynków była wyrównana i emocjonująca. Można było zaobserwować mnóstwo efektownych obron, sprytnych zagrywek i skutecznych akcji. Uczestnicy grali ze sobą w systemie brazylijskim, do dwóch przegranych spotkań.

 

W półfinałach obydwa pojedynki różniły się od siebie. Najpierw drużyna Zalewski/Lewicki łatwo ograła Plażowiczów 21:7. W drugim spotkaniu natomiast Sport SPA Team okazał się skuteczniejszy od zespołu, o jakże ciekawej nazwie, Najlepsza drużyna w turnieju, wygrywając 26:24. Jednak w starciu o trzecie miejsce to ci gracze zdołali sięgnąć po nagrody, triumfując 21:14. W finale Zalewski/Lewicki po znakomitej grze pokonali wymagających i świetnie zorganizowanych chłopaków z Teamu Sport SPA 22:20.

 

Dla trzech najlepszych drużyn przygotowane zostały medale i statuetki. Nagrody w imieniu Prezydenta Elbląga wręczył Arkadiusz Kolpert, Dyrektor Departamentu Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Elblągu. A kolejny turniej, tym razem o Puchar Dyrektora MOSiR, odbędzie się w niedzielę, 8 sierpnia.

 

Klasyfikacja turnieju:

1. Zalewski/Lewicki – Szymon Zalewski, Igor Lewicki

2. Sport SPA Team – Michał Skorupa, Kamil Tomczak

3. Najlepsza drużyna w turnieju – Wojciech Strzyżewski, Oskar Woźny

4. Plażowicze

5. Yolo

6. Turtles

7. Lekka Nadwaga

8. Rama

9. Sisley

10. Przerwa od komputera

11. Truso

12. Gumbasy

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama