UWAGA!

Taneczny sprawdzian dla młodych sportowców. OTTS „Jantar” już 16 marca w Elblągu

 Elbląg, Taneczny sprawdzian dla młodych sportowców. OTTS „Jantar” już 16 marca w Elblągu

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu zaprasza 16 marca 2024 roku na Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar”. Młodzi tancerze z całego kraju walczyć będą o punkty, które pozwolą im podwyższyć swoje kategorie taneczne.

Turnieje sportowe dla młodych tancerzy z całej Polski to niesamowita przestrzeń do zdobywania nowych doświadczeń i zmagania się z innymi zawodnikami zrzeszonymi w klubach w całym kraju.

- Turniej jest także niepowtarzalną szkołą tolerancji i nauki radzenia sobie ze stresem. To także okazja do poznania nowych kroków i technik nabycia ogłady tanecznej. Takie imprezy z pewnością odciągają najmłodszych od telefonów czy komputerów. Pozwalają na zawieranie nowych relacji i uczą życia w społeczeństwie – zapewniają organizatorzy Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Sportowego „Jantar”

Zawody, które odbędą się już niebawem w Elblągu mają charakter punktowy, dzięki czemu każda para, które wystartuje na parkiecie ma szansę nie tylko na podium i medale, ale także na zdobycie punktów w ogólnej klasyfikacji sportowej i podwyższenie swojej klasy tanecznej.

- Szyk i klasa w tańcach standardowych, energia i żywiołowość tańców latynoamerykańskich, niesamowite stroje i emocje zawodników - to wszystko nadaje zawodom charakter niezwykłego widowiska – mówią organizatorzy, zapraszając przy tym publiczność na trybuny.

Zawody rozpoczną się w sobotę, 16 marca o godz. 10:00. Realizowane będą w podziale na trzy bloki. Ostatni blok, w którym zaprezentują się najbardziej doświadczeni zawodnicy, wystartuje o godz. 17:00. Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego „Jantar” odbędzie się w sali widowiskowo-sportowej w CSE „Światowid” w Elblągu przy pl. K. Jagiellończyka 1.

Organizatorzy: Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu, Federacja Tańca Sportowego i Stowarzyszenie „Jantar” Elbląg.

Patronat: Warmińsko - Mazurski Związek Sportu Tanecznego

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” w Elblągu

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama