UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Taniec jest wokół nas!

Taniec jest wokół nas!

Praca, szkoła, gotowanie, sprzątanie, treningi, zajęcia, odpoczynek – to nasza codzienność – ile w niej miejsca na pasję? Czy dostrzegamy wokół nas muzykę, rytm, taniec? Zachęca do tego Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”, proponując udział w dwóch konkursach – fotograficznym i plastycznym. Ich temat to „Taniec jest wokół nas!”.

W konkursach mogą wziąć udział zarówno dzieci, jak i dorośli. Dla amatorów fotografii przewidziano dwie kategorie wiekowe – dzieci i młodzież do 18 lat oraz dorośli powyżej 18 lat. W konkursie plastycznym są trzy kategorie: dzieci (7 - 13 lat), młodzież (14 -18 lat) oraz dorośli (powyżej 18 lat). Oba konkursy łączy temat – „Taniec jest wokół nas!”
       - Tematyka konkursu jest bardzo szeroka, postanowiliśmy pozostawić duże pole do popisu twórczej wyobraźni małych i dużych artystów. Dla nas ważne jest, żeby były to prace wyjątkowe, przemyślane i by pokazywały taniec na co dzień, blisko nas, dla każdego – mówi Magdalena Czarnocka – Kaptur, koordynator projektu „Let’s dance together”, w ramach którego odbywają się konkursy.
       Każdy uczestnik konkursu fotograficznego możne przesłać na płycie CD/DVD do 5 zdjęć cyfrowych lub zdjęć w wersji papierowej (kolorowe lub czarno – białe). Format tych prac to minimum 13x18 cm. Zdjęcia cyfrowe muszą mieć wielkość min. 1240 x 768 pixeli, przy wielkości pliku max. 22 MB. Dopuszczalne formaty to: png, jpeg oraz tiff. Zdjęcia muszą być wykonane przez uczestnika konkursu osobiście i musi posiadać do nich nieograniczone prawa autorskie oraz prawo do użytkowania. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie. Na zdjęcia czekamy do 30.09.2015 r.
       Na konkurs plastyczny można nadsyłać prace wykonane następującymi technikami: rysunek, malarstwo, grafika. Nie będą brane pod uwagę prace wykonane z plasteliny i materiałów sypkich. Format to maksymalnie A3, a każdy autor może wysłać do dwóch prac. Prace nadesłane na konkurs powinny być opisane na odwrocie. Prace należy przesłać do 01.10.2015 r.
       Oba konkursy zostaną rozstrzygnięte do 10 października, a wyniki będą dostępne na stronie: http://balticcup.swiatowid.elblag.pl/.
       Szczegóły konkursów dostępne są w regulaminach.
      
       Międzynarodowy Konkurs Plastyczny „Taniec jest wokół nas!” oraz Międzynarodowy Konkurs Fotograficzny „Taniec jest wokół nas!” są częścią projektu „Let’s dance together” dofinansowanego z Programu Erasmus+ Sport Unii Europejskiej
      
Sylwia Warzechowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...