UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Terminarz III ligi (piłka nożna)

 
Elbląg, Terminarz III ligi (piłka nożna)

Poniżej przedstawiamy terminarz III ligi podlasko-warmińsko-mazurskiej w sezonie 2013/2014.  

Kolejka 1 - 10-11 sierpnia 
      
       Znicz Biała Piska - Wissa Szczuczyn
       Barkas Tolkmicko - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Promień Mońki - Płomień Ełk
       LZS Narewka - Huragan Morąg
       Start Działdowo - Jagiellonia II Białystok
       Sokół Ostróda - MKS Korsze
       Warmia Grajewo - Tur Bielsk Podlaski
       Granica Kętrzyn - ŁKS 1926 Łomża
       Mrągowia Mrągowo - Motor Lubawa
      
       Kolejka 2 - 14 sierpnia

      
       Wissa Szczuczyn - Motor Lubawa
       ŁKS 1926 Łomża - Mrągowia Mrągowo
       Tur Bielsk Podlaski - Granica Kętrzyn
       MKS Korsze - Warmia Grajewo
       Jagiellonia II Białystok - Sokół Ostróda
       Huragan Morąg - Start Działdowo
       Płomień Ełk - LZS Narewka
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Promień Mońki
       Znicz Biała Piska - Barkas Tolkmicko
      
       Kolejka 3 - 17-18 sierpnia

      
       Barkas Tolkmicko - Wissa Szczuczyn
       Promień Mońki - Znicz Biała Piska
       LZS Narewka - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Start Działdowo - Płomień Ełk
       Sokół Ostróda - Huragan Morąg
       Warmia Grajewo - Jagiellonia II Białystok
       Granica Kętrzyn - MKS Korsze
       Mrągowia Mrągowo - Tur Bielsk Podlaski
       Motor Lubawa - ŁKS 1926 Łomża
      
       Kolejka 4 - 24-25 sierpnia

      
       Wissa Szczuczyn - ŁKS 1926 Łomża
       Tur Bielsk Podlaski - Motor Lubawa
       MKS Korsze - Mrągowia Mrągowo
       Jagiellonia II Białystok - Granica Kętrzyn
       Huragan Morąg - Warmia Grajewo
       Płomień Ełk - Sokół Ostróda
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Start Działdowo
       Znicz Biała Piska - LZS Narewka
       Barkas Tolkmicko - Promień Mońki
      
       Kolejka 5 - 28 sierpnia

      
       Promień Mońki - Wissa Szczuczyn
       LZS Narewka - Barkas Tolkmicko
       Start Działdowo - Znicz Biała Piska
       Sokół Ostróda - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Warmia Grajewo - Płomień Ełk
       Granica Kętrzyn - Huragan Morąg
       Mrągowia Mrągowo - Jagiellonia II Białystok
       Motor Lubawa - MKS Korsze
       ŁKS 1926 Łomża - Tur Bielsk Podlaski
      
       Kolejka 6 - 31 sierpnia-1 września

      
       Wissa Szczuczyn - Tur Bielsk Podlaski
       MKS Korsze - ŁKS 1926 Łomża
       Jagiellonia II Białystok - Motor Lubawa
       Huragan Morąg - Mrągowia Mrągowo
       Płomień Ełk - Granica Kętrzyn
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Warmia Grajewo
       Znicz Biała Piska - Sokół Ostróda
       Barkas Tolkmicko - Start Działdowo
       Promień Mońki - LZS Narewka
      
       Kolejka 7 - 7-8 września

      
       LZS Narewka - Wissa Szczuczyn
       Start Działdowo - Promień Mońki
       Sokół Ostróda - Barkas Tolkmicko
       Warmia Grajewo - Znicz Biała Piska
       Granica Kętrzyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Mrągowia Mrągowo - Płomień Ełk
       Motor Lubawa - Huragan Morąg
       ŁKS 1926 Łomża - Jagiellonia II Białystok
       Tur Bielsk Podlaski - MKS Korsze
      
       Kolejka 8 - 14-15 września

      
       Wissa Szczuczyn - MKS Korsze
       Jagiellonia II Białystok - Tur Bielsk Podlaski
       Huragan Morąg - ŁKS 1926 Łomża
       Płomień Ełk - Motor Lubawa
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Mrągowia Mrągowo
       Znicz Biała Piska - Granica Kętrzyn
       Barkas Tolkmicko - Warmia Grajewo
       Promień Mońki - Sokół Ostróda
       LZS Narewka - Start Działdowo
      
       Kolejka 9 - 21-22 września

      
       Start Działdowo - Wissa Szczuczyn
       Sokół Ostróda - LZS Narewka
       Warmia Grajewo - Promień Mońki
       Granica Kętrzyn - Barkas Tolkmicko
       Mrągowia Mrągowo - Znicz Biała Piska
       Motor Lubawa - Dąb Dąbrowa Białostocka
       ŁKS 1926 Łomża - Płomień Ełk
       Tur Bielsk Podlaski - Huragan Morąg
       MKS Korsze - Jagiellonia II Białystok
      
       Kolejka 10 - 28-29 września

      
       Wissa Szczuczyn - Jagiellonia II Białystok
       Huragan Morąg - MKS Korsze
       Płomień Ełk - Tur Bielsk Podlaski
       Dąb Dąbrowa Białostocka - ŁKS 1926 Łomża
       Znicz Biała Piska - Motor Lubawa
       Barkas Tolkmicko - Mrągowia Mrągowo
       Promień Mońki - Granica Kętrzyn
       LZS Narewka - Warmia Grajewo
       Start Działdowo - Sokół Ostróda
      
       Kolejka 11 - 5-6 października

      
       Sokół Ostróda - Wissa Szczuczyn
       Warmia Grajewo - Start Działdowo
       Granica Kętrzyn - LZS Narewka
       Mrągowia Mrągowo - Promień Mońki
       Motor Lubawa - Barkas Tolkmicko
       ŁKS 1926 Łomża - Znicz Biała Piska
       Tur Bielsk Podlaski - Dąb Dąbrowa Białostocka
       MKS Korsze - Płomień Ełk
       Jagiellonia II Białystok - Huragan Morąg
      
       Kolejka 12 - 12-13 października

      
       Wissa Szczuczyn - Huragan Morąg
       Płomień Ełk - Jagiellonia II Białystok
       Dąb Dąbrowa Białostocka - MKS Korsze
       Znicz Biała Piska - Tur Bielsk Podlaski
       Barkas Tolkmicko - ŁKS 1926 Łomża
       Promień Mońki - Motor Lubawa
       LZS Narewka - Mrągowia Mrągowo
       Start Działdowo - Granica Kętrzyn
       Sokół Ostróda - Warmia Grajewo
      
       Kolejka 13 - 19-20 października

      
       Warmia Grajewo - Wissa Szczuczyn
       Granica Kętrzyn - Sokół Ostróda
       Mrągowia Mrągowo - Start Działdowo
       Motor Lubawa - LZS Narewka
       ŁKS 1926 Łomża - Promień Mońki
       Tur Bielsk Podlaski - Barkas Tolkmicko
       MKS Korsze - Znicz Biała Piska
       Jagiellonia II Białystok - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Huragan Morąg - Płomień Ełk
      
       Kolejka 14 - 26-27 października

      
       Wissa Szczuczyn - Płomień Ełk
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Huragan Morąg
       Znicz Biała Piska - Jagiellonia II Białystok
       Barkas Tolkmicko - MKS Korsze
       Promień Mońki - Tur Bielsk Podlaski
       LZS Narewka - ŁKS 1926 Łomża
       Start Działdowo - Motor Lubawa
       Sokół Ostróda - Mrągowia Mrągowo
       Warmia Grajewo - Granica Kętrzyn
      
       Kolejka 15 - 2-3 listopada

      
       Granica Kętrzyn - Wissa Szczuczyn
       Mrągowia Mrągowo - Warmia Grajewo
       Motor Lubawa - Sokół Ostróda
       ŁKS 1926 Łomża - Start Działdowo
       Tur Bielsk Podlaski - LZS Narewka
       MKS Korsze - Promień Mońki
       Jagiellonia II Białystok - Barkas Tolkmicko
       Huragan Morąg - Znicz Biała Piska
       Płomień Ełk - Dąb Dąbrowa Białostocka
      
       Kolejka 16 - 9-10 listopada

      
       Wissa Szczuczyn - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Znicz Biała Piska - Płomień Ełk
       Barkas Tolkmicko - Huragan Morąg
       Promień Mońki - Jagiellonia II Białystok
       LZS Narewka - MKS Korsze
       Start Działdowo - Tur Bielsk Podlaski
       Sokół Ostróda - ŁKS 1926 Łomża
       Warmia Grajewo - Motor Lubawa
       Granica Kętrzyn - Mrągowia Mrągowo
      
       Kolejka 17 - 16-17 listopada

      
       Mrągowia Mrągowo - Wissa Szczuczyn
       Motor Lubawa - Granica Kętrzyn
       ŁKS 1926 Łomża - Warmia Grajewo
       Tur Bielsk Podlaski - Sokół Ostróda
       MKS Korsze - Start Działdowo
       Jagiellonia II Białystok - LZS Narewka
       Huragan Morąg - Promień Mońki
       Płomień Ełk - Barkas Tolkmicko
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Znicz Biała Piska
      
       Kolejka 18

      
       Wissa Szczuczyn - Znicz Biała Piska
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Barkas Tolkmicko
       Płomień Ełk - Promień Mońki
       Huragan Morąg - LZS Narewka
       Jagiellonia II Białystok - Start Działdowo
       MKS Korsze - Sokół Ostróda
       Tur Bielsk Podlaski - Warmia Grajewo
       ŁKS 1926 Łomża - Granica Kętrzyn
       Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo
      
       Kolejka 19

      
       Motor Lubawa - Wissa Szczuczyn
       Mrągowia Mrągowo - ŁKS 1926 Łomża
       Granica Kętrzyn - Tur Bielsk Podlaski
       Warmia Grajewo - MKS Korsze
       Sokół Ostróda - Jagiellonia II Białystok
       Start Działdowo - Huragan Morąg
       LZS Narewka - Płomień Ełk
       Promień Mońki - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Barkas Tolkmicko - Znicz Biała Piska
      
       Kolejka 20

      
       Wissa Szczuczyn - Barkas Tolkmicko
       Znicz Biała Piska - Promień Mońki
       Dąb Dąbrowa Białostocka - LZS Narewka
       Płomień Ełk - Start Działdowo
       Huragan Morąg - Sokół Ostróda
       Jagiellonia II Białystok - Warmia Grajewo
       MKS Korsze - Granica Kętrzyn
       Tur Bielsk Podlaski - Mrągowia Mrągowo
       ŁKS 1926 Łomża - Motor Lubawa
      
       Kolejka 21

      
       ŁKS 1926 Łomża - Wissa Szczuczyn
       Motor Lubawa - Tur Bielsk Podlaski
       Mrągowia Mrągowo - MKS Korsze
       Granica Kętrzyn - Jagiellonia II Białystok
       Warmia Grajewo - Huragan Morąg
       Sokół Ostróda - Płomień Ełk
       Start Działdowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
       LZS Narewka - Znicz Biała Piska
       Promień Mońki - Barkas Tolkmicko
      
       Kolejka 22

      
       Wissa Szczuczyn - Promień Mońki
       Barkas Tolkmicko - LZS Narewka
       Znicz Biała Piska - Start Działdowo
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Sokół Ostróda
       Płomień Ełk - Warmia Grajewo
       Huragan Morąg - Granica Kętrzyn
       Jagiellonia II Białystok - Mrągowia Mrągowo
       MKS Korsze - Motor Lubawa
       Tur Bielsk Podlaski - ŁKS 1926 Łomża
      
       Kolejka 23

      
       Tur Bielsk Podlaski - Wissa Szczuczyn
       ŁKS 1926 Łomża - MKS Korsze
       Motor Lubawa - Jagiellonia II Białystok
       Mrągowia Mrągowo - Huragan Morąg
       Granica Kętrzyn - Płomień Ełk
       Warmia Grajewo - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Sokół Ostróda - Znicz Biała Piska
       Start Działdowo - Barkas Tolkmicko
       LZS Narewka - Promień Mońki
      
       Kolejka 24

      
       Wissa Szczuczyn - LZS Narewka
       Promień Mońki - Start Działdowo
       Barkas Tolkmicko - Sokół Ostróda
       Znicz Biała Piska - Warmia Grajewo
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Granica Kętrzyn
       Płomień Ełk - Mrągowia Mrągowo
       Huragan Morąg - Motor Lubawa
       Jagiellonia II Białystok - ŁKS 1926 Łomża
       MKS Korsze - Tur Bielsk Podlaski
      
       Kolejka 25

      
       MKS Korsze - Wissa Szczuczyn
       Tur Bielsk Podlaski - Jagiellonia II Białystok
       ŁKS 1926 Łomża - Huragan Morąg
       Motor Lubawa - Płomień Ełk
       Mrągowia Mrągowo - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Granica Kętrzyn - Znicz Biała Piska
       Warmia Grajewo - Barkas Tolkmicko
       Sokół Ostróda - Promień Mońki
       Start Działdowo - LZS Narewka
      
       Kolejka 26

      
       Wissa Szczuczyn - Start Działdowo
       LZS Narewka - Sokół Ostróda
       Promień Mońki - Warmia Grajewo
       Barkas Tolkmicko - Granica Kętrzyn
       Znicz Biała Piska - Mrągowia Mrągowo
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Motor Lubawa
       Płomień Ełk - ŁKS 1926 Łomża
       Huragan Morąg - Tur Bielsk Podlaski
       Jagiellonia II Białystok - MKS Korsze
      
       Kolejka 27

      
       Jagiellonia II Białystok - Wissa Szczuczyn
       MKS Korsze - Huragan Morąg
       Tur Bielsk Podlaski - Płomień Ełk
       ŁKS 1926 Łomża - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Motor Lubawa - Znicz Biała Piska
       Mrągowia Mrągowo - Barkas Tolkmicko
       Granica Kętrzyn - Promień Mońki
       Warmia Grajewo - LZS Narewka
       Sokół Ostróda - Start Działdowo
      
       Kolejka 28

      
       Wissa Szczuczyn - Sokół Ostróda
       Start Działdowo - Warmia Grajewo
       LZS Narewka - Granica Kętrzyn
       Promień Mońki - Mrągowia Mrągowo
       Barkas Tolkmicko - Motor Lubawa
       Znicz Biała Piska - ŁKS 1926 Łomża
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Tur Bielsk Podlaski
       Płomień Ełk - MKS Korsze
       Huragan Morąg - Jagiellonia II Białystok
      
       Kolejka 29

      
       Huragan Morąg - Wissa Szczuczyn
       Jagiellonia II Białystok - Płomień Ełk
       MKS Korsze - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Tur Bielsk Podlaski - Znicz Biała Piska
       ŁKS 1926 Łomża - Barkas Tolkmicko
       Motor Lubawa - Promień Mońki
       Mrągowia Mrągowo - LZS Narewka
       Granica Kętrzyn - Start Działdowo
       Warmia Grajewo - Sokół Ostróda
      
       Kolejka 30

      
       Wissa Szczuczyn - Warmia Grajewo
       Sokół Ostróda - Granica Kętrzyn
       Start Działdowo - Mrągowia Mrągowo
       LZS Narewka - Motor Lubawa
       Promień Mońki - ŁKS 1926 Łomża
       Barkas Tolkmicko - Tur Bielsk Podlaski
       Znicz Biała Piska - MKS Korsze
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Jagiellonia II Białystok
       Płomień Ełk - Huragan Morąg
      
       Kolejka 31

      
       Płomień Ełk - Wissa Szczuczyn
       Huragan Morąg - Dąb Dąbrowa Białostocka
       Jagiellonia II Białystok - Znicz Biała Piska
       MKS Korsze - Barkas Tolkmicko
       Tur Bielsk Podlaski - Promień Mońki
       ŁKS 1926 Łomża - LZS Narewka
       Motor Lubawa - Start Działdowo
       Mrągowia Mrągowo - Sokół Ostróda
       Granica Kętrzyn - Warmia Grajewo
      
       Kolejka 32

      
       Wissa Szczuczyn - Granica Kętrzyn
       Warmia Grajewo - Mrągowia Mrągowo
       Sokół Ostróda - Motor Lubawa
       Start Działdowo - ŁKS 1926 Łomża
       LZS Narewka - Tur Bielsk Podlaski
       Promień Mońki - MKS Korsze
       Barkas Tolkmicko - Jagiellonia II Białystok
       Znicz Biała Piska - Huragan Morąg
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Płomień Ełk
      
       Kolejka 33

      
       Dąb Dąbrowa Białostocka - Wissa Szczuczyn
       Płomień Ełk - Znicz Biała Piska
       Huragan Morąg - Barkas Tolkmicko
       Jagiellonia II Białystok - Promień Mońki
       MKS Korsze - LZS Narewka
       Tur Bielsk Podlaski - Start Działdowo
       ŁKS 1926 Łomża - Sokół Ostróda
       Motor Lubawa - Warmia Grajewo
       Mrągowia Mrągowo - Granica Kętrzyn
      
       Kolejka 34

      
       Wissa Szczuczyn - Mrągowia Mrągowo
       Granica Kętrzyn - Motor Lubawa
       Warmia Grajewo - ŁKS 1926 Łomża
       Sokół Ostróda - Tur Bielsk Podlaski
       Start Działdowo - MKS Korsze
       LZS Narewka - Jagiellonia II Białystok
       Promień Mońki - Huragan Morąg
       Barkas Tolkmicko - Płomień Ełk
       Znicz Biała Piska - Dąb Dąbrowa Białostocka 
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama