UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Szkoda tylko, że przy wymienianiu obecnych klubów i dyscyplin organizator pominął Akademie Piłki Ręcznej Handballowy Elbląg pod wodzą pani Wiolety Janaczek. Bardzo szkoda zwłaszcza że względu na dzieciaki tam trenujące.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    12
    3
    sylcia(2017-03-16)
  • @sylcia - Ogarnij sie. Mial sekscje dzieci wymieniac bo masz widzi misie. Poza tym to sekcja la dzieci KS Meble Wojcik.
  • @sylcia - Slabe. Szkoda ze nie wymienil mnie bo tak sobie wymyslilem. Tylko laska mogla to napisac. .. ..
  • @sylcia - Zwłaszcza, że przyszło kilkadziesiąt osób ( z rodzicami)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    rodzicccc(2017-03-17)
  • @rodzicccc - Mi zabrakło chociażby symbolicznego podziękowania dla rodziców podczas tej gali (pomijając podziękowania za przybycie). To że miasto zajęło 23 lokatę w Polsce w sporcie dzieci i młodzieży jest przede wszystkim zasługą rodziców tych młodych sportowców. To my z własnej kieszeni finansujemy sport w tej kategorii wiekowej. Składki, stroje, buty, dowożenie na treningi, zawody, obozy itd. W 2016 (prowadzę dokładne wyliczenia) sport mojego dziecka kosztował mnie ponad 8000 zł. I jak słyszę że pan Wróblewski w zeszłym roku przeznaczył dla klubów 1800000 zł, to się zastanawiam na co kluby przeznaczyły te pieniądze.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    1
    Ibrahim(2017-03-17)
  • @Ibrahim - Wszystko się zgadza, ale moim zdaniem pieniądze na sport zawodowy też muszą się znaleźć. Moje dzieci trenują bo chcą grać jak piłkarki Startu. Ja na treningi wydaję i nie żałuję. Po to jest 500+.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    rodzicccc(2017-03-17)
Reklama