UWAGA!

To był majstersztyk w sensie organizacyjnym (taniec sportowy)

Elbląg, Franciszek Witos, prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.
Franciszek Witos, prezes Zarządu Głównego Polskiego Towarzystwa Tanecznego.

Zarząd Główny Polskiego Towarzystwa Tanecznego z pełnym przekonaniem powierzył prawa organizacji mistrzostw Centrum Kultury i Współpracy Międzynarodowej „Światowid” w Elblągu - stwierdza Franciszek Witos, prezes ZG PTT. - W ten sposób podkreśliliśmy dotychczasowe perfekcyjne działania elblążan w organizacji widowisk sportowo-kulturalnych.

- Nie zawiedliśmy się także tym razem - mówi prezes. - Ta impreza, podobnie jak i poprzednie, była majstersztykiem w sensie organizacyjnym. Bardzo dobrze wyważona została część eliminacyjna, podczas której odbywają się liczne rundy, i bardzo dobrze zaplanowana część końcowa, czyli gala. Trwała ona 2 - 2,5 godziny, z pełnym szacunkiem dla widzów, tak, by stała się wydarzeniem sportowo-kulturalnym. Organizowane przez Elbląg duże turnieje taneczne spowodowały przychylne stanowisko władz IDSF, czyli organizacji prowadzącej i zawiadującej międzynarodowym tańcem sportowym, w sprawie przyznania Polsce organizacji Mistrzostw Świata Formacji Tanecznych. Odbędą się one w 2010 roku właśnie w Elblągu. Macie tu bardzo obiecującą młodą formację taneczną, która może w przyszłości zdobyć mistrzostwo świata. Aktualnie ma już w dorobku mistrzostwo Polski i trzecie miejsce w Europie. Myślę, że ten rozwój formacji w perspektywie dwóch lat będzie właściwy, żeby marzyć o czymś absolutnie największym do osiągnięcia. Po za tym jest ta wspaniała hala, plus znakomity nastrój, jaki tworzą elblążanie obserwujący taneczną rywalizację. A to wszystko już dziś gwarantuje udaną wielką imprezę taneczną - podkreśla Franciszek Witos.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Gratulacje dla organizatorów! Mnie osobiście miło czyta się takie wypowiedzi. Szkoda tylko, że miasto trochę odcina się od tego. Pan Prezydent chociaż na mistrzostwa Polski mógłby pofatygować się osobiście. Ciekawe czy na Mistrzostwa Świata przyjdzie; -)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    matka polka(2008-03-10)
  • jakby miasto się odcięło od tej imprezy to mistrzostwa odbyły by się w zapyziałej sali Światowida a nie w CBS. A poza tym czytam już czwarty artykuł o tym jak świetnie była zorganizowana impreza. .. ok może i była, czy ktoś w redakcji selekcjonuje teksty pseudo-marketingowców ze Światowida.
Reklama