UWAGA!

To o wiele więcej niż tylko sport

2013-09-12
11:20
 
To o wiele więcej niż tylko sport

Chcesz mieć nienaganną figurę i spalić tysiące kalorii? Zagraj w squash - najbardziej intensywną z wszystkich gier. Pragniesz aktywnie spędzić czas i iść w ślady Agnieszki Radwańskiej i Jerzego Janowicza? Zapraszamy na naukę tenisa w Szkole Tenisa & Squasha Score.

Szkoła Tenisa Score funkcjonuje przy ulicy Daszyńskiego w Elblągu, na terenie Szkoły Podstawowej numer 1. Do dyspozycji zainteresowanych są aż cztery grupy wiekowe: przedszkole tenisowe: 5-7 lat, szkółki tenisowe: 8-11 lat, grupy młodzieżowe: 12-18 lat, grupa dorosła oraz grupa wyczynowa.
      
       Oprócz nauki gry w tenisa Szkoła Score oferuje także możliwość wzięcia udziału w zajęciach gry w squasha, a także w kilku kategoriach (nie tylko wiekowych):
       - szkółka squashowa: dzieci 5-10 lat
       - akademia squasha to zajęcia dla dzieci starszych oraz młodzieży w wieku do 15 lat
       - grupa młodzieżowa: 16-20 lat
       - lejdis squash stworzone specjalnie dla kobiet oraz ostatnia kategoria
       - squash dla dorosłych w grupach męskiej i mix.
      
       Squash jest idealnym sportem dla par, które chcą aktywnie spędzić czas we dwoje. Dodatkowo nie jest trudny i bardzo szybko można zarazić się pasją.
       Oprócz profesjonalnego poprowadzenia każdego kto zgłosi się do Szkoły Tenisa & Squasha Score czeka też dobra zabawa. Zarówno tenis jak i squash to idealny sposób na rozładowanie napięcia, które gromadzi nasz organizm podczas całego tygodnia pracy, ale również na spalenie zbędnych kalorii i utrzymanie kondycji fizycznej na wysokim poziomie.
       Ponadto, zawodnicy Szkoły Tenisa & Squasha Score mają możliwość wzięcia udziału w różnorodnych turniejach, natomiast dzieci w zorganizowanych formach wypoczynku, takich jak np. tenisowe półkolonie czy obozy (także dla dorosłych).
       Zajęcia prowadzą wykwalifikowani, licencjonowani trenerzy i instruktorzy. Oferta klubu obejmuje szeroką gamę usług , lekcje indywidualne, zajęcia grupowe dla każdej grupy wiekowej (począwszy od 5-latków kończąc na seniorach) zarówno w squashu jak i tenisie. Dodatkowo organizowane są turnieje, nocne grania, a także rozgrywki Ligii Squasha Open i Ligii dla Kobiet.
       Szczegółowe informacje o dniach i godzinach poszczególnych zajęć dostępne są na stronie internetowej Szkoły Tenisa & Squasha Score: www.tenis.elblag.pl. Tam też można obejrzeć galerię oraz śledzić aktualne tenisowe i squashowe wydarzenia.
      
       Już teraz zapraszamy do skorzystania z promocji w squash Score:

       - 120zł/ 3h gry z instruktorem w weekendy
       - 17zł/1h wynajęcia kortu od poniedziałku- piątku w godzinach od 7-10.
      
       Zajęcia szkoły Score odbywają się:
       - squash - Centrum Sportowo Biznesowe, ul. Grunwaldzka 135
       - tenis - ul. Daszyńskiego 1 oraz na Kortach Tenisowych, ul. Agrykola.
      
       W klubie Squash SCORE honorujemy karty Multisport, Fitprofit i Fitflex.
      
       Więcej informacji uzyskają Państwo pod numerami telefonu: Piotr Skorek – 603 670 915 , Mateusz Skorek 693 252 096 lub
www.tenis.elblag.pl.
      
      
Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek do aktywnego spędzania czasu.
      
      
------------Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej