UWAGA!

Turniej Okręgowy w darcie klasycznym

 
Elbląg, Turniej Okręgowy w darcie klasycznym
fot. nadesłana

15 marca w Elblągu odbył się Turniej Okręgowy w darcie klasycznym. Do rywalizacji stanęło ponad 40 osób (35 mężczyzn i 6 kobiet) z Elbląga, Gdyni, Gdańska, Pruszcza Gdańskiego i Olsztyna. Cieszy spora frekwencja samych elblążan, którzy stanowili ponad połowę uczestników.

Mieliśmy okazję gościć m.in. aktualnego Mistrza Polski Krzysztofa Chmielewskiego, jak również Mistrza Polski w parach deblowych (w parze z Chmielewskim), Łukasza Kopanię.
       Turniej ruszył chwilę po godz. 13, a rywalizacja toczyła się do godz. 21.
       W finale spotkali się Krzysztof Chmielewski z Gdańska i Adam Zapaśnik z Elbląga. Lepszy okazał się gdańszczanin, wygrywając mecz w legach 5:2. Trzecie miejsce zajął Łukasz Kopania z Gdańska, natomiast tuż za podium uplasował się elblążanin, Adrian Lewandowski.
       Z kobiet najlepiej spisała się Dominika Juszko z Elbląga, która wygrała w finale z Aleksandrą Staniak z Pruszcza Gd. 4:1. O 3.miejsce walczyły Paulina Siemaszko z Gdyni i Anna Muszyńska z Elbląga. Niestety elblążanka przegrała swój mecz i zajęła miejsce poza podium.
       Następna okazja do wykazania się swoimi umiejętnościami na arenie regionalnej lub ogólnopolskiej nadarzy się za kilka miesięcy.
      
organizatorzy
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama