UWAGA!

Umowa z Lechią podpisana

 
Elbląg, Umowa z Lechią podpisana
Fot. W.Sadowski

W sobotę w trakcie festynu, który odbył się na stadionie przy ulicy Krakusa, podpisano oficjalną umowę o współpracy Concordii z Lechią Gdańsk. Zobacz fotoreportaż.

Festyn „Rekreacyjnie dla Europy” odbył się na stadionie przy ulicy Krakusa. Impreza rozpoczęła się o godz. 11. Na ten dzień zaplanowano mnóstwo atrakcji dla całych rodzin tak, aby jednocześnie promować tematykę Unii Europejskiej i świętować 10. rocznicę wejścia Polski do Unii Europejskiej. Data 10 maja nawiązuje do Dnia Unii Europejskiej, który obchodzony jest 9 maja i jest oficjalnym symbolem Unii Europejskiej.
       W trakcie festynu nie zabrakło też części sportowej. Rozegrano dwa mecze pokazowe w których rywalizowali młodzi piłkarze Concordii z Akademią Piłkarską oraz ekipa Vipów z Old Boyami Lechii Gdańsk. Wyniki były oczywiście sprawą drugorzędną, choć trzeba przyznać, że rywalizującym uczestnikom nie zabrakło ambicji.
       W samo południe doszło do podpisania umowy pomiędzy Klubem z Krakusa a Lechią Gdańsk. W ramach współpracy w naszym mieście powstanie szkółka w ramach Akademii Piłkarskiej i projektu "Biało - zielona przyszłość z Lotosem". Concordia będzie wspomagana finansowo, a w zamian Lechia będzie miała prawo do bezgotówkowego pozyskiwania najzdolniejszych zawodników pomarańczowo-czarnych. Pozytywnie o podpisaniu umowy mówi Krzysztof Machiński, odpowiadający w Concordii za grupy młodzieżowe. - Myślę, że to spora szansa dla wszystkich. Skorzystają na tym dzieci i nasi trenerzy, którzy będą mogli pracować zgodnie z wzorcami z Lechii, a przecież Klub z Gdańska słynie z dobrą pracą z młodzieżą. Dzieci będą zaopatrzone w sprzęt, no i oczywiście stale będzie monitorowany ich rozwój. To ma być partnerski układ i liczymy, że obie strony będą zadowolone ze współpracy.
       Jak udało nam się ustalić, w Elblągu szkolenie młodych piłkarzy będzie się odbywało w czterech kategoriach wiekowych (roczniki 2002, 2003, 2004, 2005). Współpraca powinna ruszyć pełną parą w lato. O jej efektach przekonamy się zapewne wkrótce.
      
        
ppz
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Konci i taj już nic nie pomoże :)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  17
  6
  Ave_Olimpia(2014-05-10)
 • Lotos to spółka skarbu panstwa czyli podatników. Z których pieniedzy jest finansowana lechia i bedzie finansowane to badziewie z Batorowa. Mordy tych nierobów polityków sa narazie usmiechniete. Zobaczymy jak długo?
 • Niech ten prezes lotosu wybuduje kondoni kompleks piłkarski w Krzewsku tam gdzie stacje paliw postawił komuś, a komu to mieszkancy Krzewska wiedzą,
 • No to znowu Olimpia górą! Gdzie Lechii do Legii Warszawa!
 • Juz niedługo ruszy akcja podpisów przeciw finansowaniu przez spółki z udziałem skarbu panstawa niektórych klubów. Jest to niesprawiedliwe żeby za pieniadze podatników utrzymywac np Lechię klub tuska. A ten łysy Lotosu z wiochy pod Elblagiem były ka. .. z Zamechu jeszcze lechie sponsoruje
 • gdańska kór. .. alelaoaleaoaleao alealelao alealeo. .. gdańska kór. .. ..
 • Zeznania naocznych świadków masowego mordu w Odessie - dziennik Gajowego Maruchy !!!!! Polecam
 • W Elblągu Olimpia LEGIA
 • ku. .. .. wa szajs lechia gdańsk i wszystko w temacie
 • Jakie są finansowe zapisy umowy? Czy prezydent Elbląga będzie pośrednio wspierał wrogi elblążanom klub - Lechię Gdańsk?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  23
  8
  NowaPrawica(2014-05-10)
 • Szkoda tylko, że tą umowę negatywnie odbierają ludzie którzy tym dzieciakom nic nie dali, nie dają i nie dadzą. Tu chodzi tylko o dzieci. Jest ktoś kto może pomóc finansowo i stworzyć warunki do lepszego rozwoju młodych piłkarzy to super. A o tym gdzie Ci młodzi piłkarze będą grali w przyszłości czy w Lechii, Concordii lub Olimpii albo jeszcze lepszym klubie decyzję podejmują przede wszystkim oni sami i rodzice. O co do finansowania przez podatników ludzie my to wszystko utrzymujemy !!!
 • obyś się nie pomylił
Reklama