UWAGA!

Weekend na sportowo na torze Kalbar

 Elbląg, Weekend na sportowo na torze Kalbar

Ruch na świeżym powietrzu jest bardzo ważny. Jeszcze ważniejszy stał się po tym, jak przez ostatnie dwa miesiące nie można było korzystać z boisk czy stadionów. Teraz dostępność obiektów jest coraz większa. Tak jest również w przypadku toru wrotkarskiego Kalbar z boiskami i kortami, które otwarte są codziennie. W weekendy mamy więcej czasu na relaks, więc wówczas warto odwiedzić ten obiekt.

Niemalże od początku maja można korzystać z toru wrotkarskiego Kalbar wraz z znajdującymi się wewnątrz syntetycznymi kortami tenisowymi oraz boiskami do siatkówki, koszykówki i piłki ręcznej. Należy jednak przestrzegać szczególnych zasad bezpieczeństwa. Najważniejsze obostrzenie dotyczy liczby osób będących na terenie obiektów sportowych. Na torze wrotkarskim jednocześnie może przebywać maksymalnie 14 osób. Podobnie jest w przypadku poszczególnych boisk wielofunkcyjnych – na każdym boisku również do 14 osób. Należy również pamiętać o dezynfekowaniu rąk, a dozowniki z płynem dezynfekcyjnym dostępne są od razu po wejściu do obiektu i przed jego opuszczeniem.

 

Tor Wrotkarski Kalbar wraz z kompleksem boisk wielofunkcyjnych

Wejścia na tor i boiska będą podzielone na 50-minutowe sesje. Od poniedziałku do piątku mieszkańcy mogą korzystać z nich od godz. 9 do 14 i od 17 do 20.50. W sobotę od godz. 11 do 20.50, a w niedzielę od 9 do 20.50. Szczegółowy grafik wejść znajduje się na stronie MOSiR. Nie ma możliwości dokonania rezerwacji. W związku z ograniczeniem liczby osób, które mogą przebywać na terenie obiektu, liczy się kolejność przyjścia. Korzystanie z toru wrotkarskiego oraz boisk wielofunkcyjnych jest bezpłatne.

 

Korty tenisowe

Inaczej jest w przypadku kortów tenisowych, gdzie wejście możliwe będzie jedynie po wcześniejszym zarezerwowaniu, a opłaty za korzystanie pobierane będą zgodnie z cennikiem, który znajduje się na stronie MOSiR. Korty tenisowe dostępne są od poniedziałku do soboty od godz. 8 do 20.50, a w niedzielę od 10 do 20.50. Rezerwacji dokonać należy telefonicznie pod nr telefonu: 537 443 376.

Zapraszamy i jednocześnie prosimy o zachowanie ostrożności oraz dbanie o bezpieczeństwo swoje i innych osób.

 

 

Tekst i fot. MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama