UWAGA!

Weekend z Mistrzem w Elblągu

 Elbląg, Weekend z Mistrzem w Elblągu
fot. MOSiR

Jeszcze w tym miesiącu Marcin Możdżonek zawita do Hali Sportowo-Widowiskowej MOSiR, żeby zachęcić do aktywności elblążan zarówno tych młodszych, jak i starszych. Już w następny weekend, 22 i 23 października, multimedalista największych siatkarskich imprez razem ze swoją fundacją i MOSiR-em zapraszają do udziału w dwóch wyjątkowych projektach.

Marcin Możdżonek to polski siatkarz, który grał na pozycji środkowego. Pierwszy sukces osiągnął zdobywając mistrzostwo świata juniorów w 2003 roku. Z reprezentacją Polski seniorów, której przez kilka lat był kapitanem, zdobył tytuł mistrza Europy (2009) i świata (2014). W zeszłym roku zakończył karierę sportową i założył fundację, której głównym celem jest propagowanie zdrowego trybu życia poprzez sport, głównie siatkówkę. Jednym z realizowanych projektów jest Weekend z Mistrzem w Elblągu.

 

Dzień pierwszy, czyli piątek 22 października, należeć będzie do dorosłych miłośników siatkówki, których zapraszamy na wyjątkowy trening. Chcesz doskonalić swoje umiejętności pod okiem siatkarskiej legendy, dobrze się bawić i aktywnie spędzić czas razem z nami? Drugiej takiej okazji (najprawdopodobniej) nie będzie.

 

Natomiast sobota (23 października) jawi nam się jako dzień sportowej rywalizacji młodzieżowych talentów. Do udziału w Możdżonek Cup zapraszamy drużyny siatkarskie ze szkół podstawowych z całego regionu. Rozgrywki będą prowadzone w formie 4x4, a drużyny mogą składać się z 4 zawodników na boisku + maksymalnie 2 rezerwowych. Na najlepsze ekipy, oprócz okazałych pucharów, czekają atrakcyjne nagrody.

 

Zapowiada się świetny siatkarski weekend w Elblągu. Udział zarówno w piątkowym treningu, jak i w sobotnich rozgrywkach dla młodzieży, jest bezpłatny. Rejestracja uczestników na każde z wydarzeń odbywa się telefonicznie pod numerem telefonu: 55 625 62 00 lub mailowo pod adresem: hsw@mosir.elbląg.eu

 

Weekend z Mistrzem!
       22 - 23 października 2021 (piątek i sobota)
       Hala Sportowo-Widowiskowa MOSiR w Elblągu
       al. Grunwaldzka 135

 

Piątek (22.10) - godzina 18:00 - Trening siatkarski dla dorosłych

Sobota (23.10) - godzina 10:00 - Możdżonek Cup dla młodzieży

 

Więcej informacji na stronie internetowej www.mozdzonek.eu oraz w mediach społecznościowych:
       Facebook: www.facebook.com/mozdzonekofficialprofile

Instagram: www.instagram.com/marcinmozdzonek

Twitter: www.twitter.com/MarcinMozdzonek

 

Organizatorami Weekendu z Mistrzem są: Fundacja Marcina Możdżonka oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Elblągu

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama