UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • No to cudnie. Ta "super"szkoła nie skorzystała z dodatkowych zajęć w ramach SMOK a dopomina się o kasę z Miasta. Słuszna decyzja- niech zajęcia idą tam, gdzie nie marnuje się szans na dodatkowe zajęcia. Ciekawy jestem dlaczego jej główny "super trener koszykówki"i zrezygnował z organizacji zajęć finansowanych przez związek koszykówki. Może warto zadać i takie pytanie. Bo na mój gust, jeśli tyle dzieci chętnych, to było to pospolite marnotrawstwo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    20
    coś mi tu nie gra z SP 11(2021-04-16)
  • @coś mi tu nie gra z SP 11 - Jak nie wiesz to się nie wypowiadaj. .. .. SP11 była w programie SMOK, ale zmiana reformy oświatowej zmieniła struktury organizacji smoków.
  • Regulamin jest ogólnodostępny więc nie ściemniaj i nie oszukuj ludzi
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    2
    Sportowiec(2021-04-16)
  • @Sportowiec - Proszę się zagłębić bardziej w temat. W miejsce elblaga wskoczył Gdansk, który osiagal lepsze wyniki. Niestety nasza wioska nie ma szans ze stolica koszykówki walczyć a po drugie kolesiostwo.
  • Czy li jak Gdańsk jest lepszy to lepszy to można już wszystko rozwalić do końca? Ile lat zajmie SP3 zbudowanie zespołu koszykówki.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    ktos45676(2021-04-16)
  • dodam ze zespół aktualny u14k ma pierwsze miejsce w województwie pomorskim w lidze, wiec prosze się nie wypowiadać na temat tego czy gdańsk jest lepszy czy gorszy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    koszykarka(2021-04-16)
  • @coś mi tu nie gra z SP 11 - chyba wiemy który urzędnik tak słabo zorientowany w tych smokach he he
  • Czy chodzi o jednego z braci?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Mistrz(2021-04-19)
Reklama