UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Panie "trener"zdjęcie robią! Poudawaj, że pracujesz, a nie oparłeś się o bramkę, raczki załozyłeś i spoglądasz gdzieś w bok
  • Nie znasz człowieka to nie chrzań. Grałem u Niego i wiem jak pracuje. Elblaska koszykówka to przede wszystkim on
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    17
    1
    Scoti Pipen(2021-04-16)
  • Taki mądry jesteś to podpisz sie z imienia i nazwiska. Grałeś kiedyś w basket, bo ja tak i to u Majora, żadna z nas złego słowa nie powie o nim. Najlepsze lata mojego życia
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    19
    0
    koszykara(2021-04-16)
  • a co ma robić? zostało zadane ćwiczenie i je wykonują, wiem Pan/Pani co się dzieje poza kadrem zdjęcia? Tak się składa ze nie raz pracowałam pod okiem trenera ze zdjęcia i treningi zawsze świetnie przygotowane i wychodziło się z uśmiechem na twarzy
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    1
    koszykarka 11(2021-04-16)
  • Co to znaczy rAczki załoZyłeś?. Chyba rączki i nie załoZyłeś, a załoŻyłeś, a może chodzi o wieś pod Elblągiem, wiesz tam gdzie jest ta depresja, czyli teren poniżej poziomu morza, ale to wtedy należy pisać z wielkiej litery Raczki. Usuń ten głupi wpis
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    Wujek dobra rada(2021-04-17)
  • Coach Major zakładał Raczki elbląskie? Nic o tym nie wiem, a grałem u Niego z 8 lat (super czasy)Gościu dla ciebie to jest Pan Trener, zapamiętaj!!!!!
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    9
    1
    Baskietbalista(2021-04-17)
  • Jak dobry trener to, może i w bok patrzeć. Bo ma w d. .. jak wyjdzie na zdjęciu, zna swoją wartość i nie musi do zdjęć pozować. .. Ważne że umie nauczyć. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    0
    Ktos9753(2021-04-17)
Reklama