[ X ]
Nie ma wolnej prasy bez finansowego wsparcia reklamodawców. Wszystko co publikujemy poniżej dostajesz w zamian za oglądanie banerów.To chyba nie jest wygórowana cena? Może wyłącz więc AdBlocka?

UWAGA!

Zadbaj o swoją przyszłość. Idź na wybory!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Wracają zajęcia Aktywuj się z MOSiR-em

 
Elbląg, Wracają zajęcia Aktywuj się z MOSiR-em
fot. MOSiR

Po długiej przerwie możemy powoli wracać do aktywnego spędzania czasu. Jest to teraz szczególnie ważne, ponieważ większość z nas zasiedziała się w ciągu ostatnich 2 miesięcy. A do lata zostało już niewiele czasu, więc chcielibyśmy wrócić do formy. Możemy to osiągnąć korzystając z zajęć prowadzonych w ramach Aktywuj się z MOSiR-em.

Dwa miesiące spędzone w domach zapewne zostawiły ślad na naszej formie. Coraz częściej tęsknimy za powrotem do normalności. Z każdym tygodniem możemy robić coraz więcej rzeczy, z których musieliśmy dotąd rezygnować. Kolejny etap odmrażania gospodarki i sportu zostanie wprowadzony już w najbliższy poniedziałek, 18 maja. Oznacza to, że możemy wrócić na zajęcia organizowane w ramach programu Aktywuj się z MOSiR-em, przy jednoczesnym zachowaniu środków ostrożności.

– Od poniedziałku wracamy do aktywnych zajęć, które będą organizowane w budynku Lodowiska Helena. Zapraszamy na Zumbę, Tabatę, Jogę, które prowadziliśmy przed pandemią – mówi Natalia Szrama, specjalista ds. marketingu i reklamy w MOSiRze. – Ale mamy też nowe zajęcia: Turbo Spalanie. Przydadzą się one wszystkim zarówno kobietom, jak i mężczyznom, szczególnie po czasie spędzonym w domu, a także przed nadejściem lata.

Zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Sportu od poniedziałku, 18 maja, będzie można korzystać hal i sal sportowych. Będą jednak obowiązywały szczególne zasady bezpieczeństwa, w tym limit osób, w zależności od powierzchni.

 

Zajęcia w ramach Aktywuj się z MOSiR-em:

ZUMBA – wtorek i czwartek godz. 19.00 – maksimum 32 osoby (płyta lodowiska)

Na format zajęć składają się szybkie i wolne rytmy. Stosowane ruchy taneczne oparte o trening cardio (trening aerobowy) są łatwe do wykonania i prowadzą do rzeźbienia sylwetki, w szczególności w takich rejonach jak: pośladki, nogi, ramiona, dolne partie pleców czy brzuch. Zajęcia prowadzi Marcin Wierzbicki.

JOGA – wtorek godz. 19.00 – maksimum 12 osób (sala fitness)

Vinyasa Yoga jest prowadzona jest przez Agatę Derebecką. Przeznaczona jest dla wszystkich osób, ale każda z nich ćwiczy według swoich aktualnych możliwości i potrzeb. Jest to energetyczna forma jogi, podczas której płynnie przechodzi się między pozycjami. Dzięki jodze stajemy się silniejsi i bardziej elastyczni. Ponadto polepsza się nasza równowaga zarówno psychiczna, jak i fizyczna.

FIT CAMP (TABATA) – poniedziałek godz. 19.00 – maksimum 32 osoby (płyta lodowiska)

Zajęcia Fit Camp oparte są na zasadach treningu Tabata, czyli tzw. interwały. Łączy się tu ćwiczenia w taki sposób, aby poprawić wydolność i wytrzymałość organizmu. Trening ten oparty jest na dużym wysiłku i następujących, we właściwych odstępach, przerwach na odpoczynek. Prowadzi to do maksymalnej stymulacji mięśni całego ciała oraz do silnego pobudzenia spalania tkanki tłuszczowej. Zajęcia prowadzi Anna Woronowicz.

TURBO SPALANIE – środy godz. 19.00 – maksimum 32 osoby (płyta lodowiska)

Turbo trening to zestaw ćwiczeń interwałowych. Tego rodzaju wysiłek fizyczny powoduje spalanie dużej ilości kalorii, dlatego szybko widoczne są jego efekty. Zajęcia opierają się na przeplataniu szybkich ćwiczeń (podskoków, wyskoków, wymachów oraz planków) z marszem. Turbo spalanie angażuje całe ciało i wzmacnia mięśnie. Zajęcia prowadzi Anna Woronowicz.

Koszt uczestnictwa w zajęciach Jogi, Fit Camp, Zumby i Turbo Spalania to 13 zł od osoby. Bilety można nabyć przed zajęciami w kasie lodowiska. Prosimy o przyjście 15 minut przed rozpoczęciem zajęć.

Zajęcia Jogi będą odbywały się w sali fitness, natomiast pozostałe (Zumba, Tabata i Turbo Spalanie) – na płycie lodowiska. - Taka organizacja zajęć zapewni maksymalny komfort i bezpieczeństwo, ponieważ pozwoli na utrzymanie odstępów między uczestnikami – dodaje Natalia Szrama. – Bardzo ważną kwestią jest to, że będą obowiązywały zapisy.

 

Na zajęcia należy zapisać się dzwoniąc pod numer 55 625 63 00 lub przesyłając zgłoszenie mailowo na adres: mosir@mosir.elblag.eu. Można również zgłosić się wysyłając wiadomość za pomocą fanpage na Facebooku MOSiR. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Na zajęcia Jogi i Tabaty prosimy o zabranie mat.

 

MOSiR
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
  • Pytanie zapewne padnie w próżnię ale kiedy wznowiony będzie dostęp do stołów tenisowych na lodowisku? Umowy z klubami i zrzeszeniami biegną a tu nic nie słychać. Dodać trzeba że normy ilości osób do powierzchni byłyby spełnione. Osoby (gracze)oddaleni od siebie o min. 3 m. Wentylacja poprawia wymianę powietrza. I póki co cisza.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2 0
    sceptyk(2020-05-16)
Reklama