UWAGA!

Wspólna sobotnia zabawa

 
Wspólna sobotnia zabawa
fot. nadesłane

Chcesz w sobotnie popołudnie spędzić ze swoim dzieckiem czas na wspólnej zabawie? Centrum Tańca Promyk zaprasza na zajęcia „Mamo, tato zatańcz ze mną!”. W sobotę, 9 stycznia o godz. 16 dzieci wraz z rodzicami będą mogły zatańczyć walca angielskiego.

Obrót w prawo, chasse, wirówka, promenada, whisk, open telemark, tkacz, skrzydełko, wirówka w lewo, fallaway – to podstawowe kroki walca angielskiego.
       - Nazwy brzmią zabawnie, a kroki nie są skomplikowane. Walc angielski to prosty rytmicznie taniec towarzyski, z całkiem ciekawą historią, sięgającą lat 20. XX wieku – mówi Joanna Karpiuk z Centrum Tańca Promyk. – Walc angielski wymaga niezłej kondycji, ale dzieci, które przychodzą do nas na zajęcia mają mnóstwo energii, a rodzice muszą im sprostać.
       Centrum Tańca Promyk w 2016 roku kontynuuje cykl weekendowych warsztatów dla rodziców z dziećmi. To doskonała okazja żeby na sali tanecznej poruszać się, powygłupiać, ale też nauczyć się różnych stylów tanecznych, bo każde spotkanie to zupełnie inny taniec.
       - Prowadziliśmy już zajęcia z zumby, tańca nowoczesnego, tańca ludowego, macareny czy tańca towarzyskiego – dodaje Joanna Karpiuk. – Na wszystkich można się doskonale bawić, o co dbają instruktorzy z Centrum Tańca Promyk.
       Do udziału w warsztatach Promyk zaprasza dzieci od lat 4. Zamiast mamy lub taty, może przyjść babcia, dziadek, ciocia. Wystarczy zabrać ze sobą zmienne obuwie i dobre chęci. Koszt: 15 zł (rodzic + dziecko), 20 zł (rodzice + 2 dzieci). Bilet można kupić w CT „Promyk” przed zajęciami.
Edyta Bugowska, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...