Wygrana rezerw

Elbląg, Rezerwy Olimpii zapunktowały na wyjeździe
Rezerwy Olimpii zapunktowały na wyjeździe

W dobrych humorach wrócili z Biskupca zawodnicy drugiej drużyny Olimpii Elbląg. Podopieczni Szymona Wagi pokonali na wyjeździe Tęczę i po raz pierwszy w sezonie wrócili do Elbląga z punktami.

Mecz pomiędzy Tęczą Biskupiec, a rezerwami Olimpii Elbląg był dla obu zespołów okazją do przełamania się. Obie drużyny okupują dolne strefy tabeli IV ligi i bezpośredni mecz miedzy nimi był doskonałą okazją do zdobycia punktów i odskoczenia od dna tabeli.

Żółto-biało-niebiescy wykorzystali szansę i pokonali rywali na ich boisku 3:0. Prowadzenie żółto-biało-niebieskim dał Mateusz Siwko w pierwszej połowie spotkania. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Sebastian Milanowski i Mateusz Bucio.

Za tydzień na własnym stadionie podopieczni Szymona Wagi zagrają z rezerwami olsztyńskiego Stomilu.

Tęcza Biskupiec - Olimpia II Elbląg 0:3 (0:1)

Bramki: Siwko, Milanowski, Bucio