UWAGA!

Za nimi pracowite ferie (lekka atletyka)

 Elbląg, Za nimi pracowite ferie  (lekka atletyka)
fot. nadesłana

W Karpaczu lekkoatleci MKS Truso spędzili połowę tegorocznych ferii zimowych. A już w czwartek, 30 stycznia w hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu odbędzie się Halowy Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny.

- To był czas bardzo intensywnej pracy treningowej, bowiem w tym sezonie kalendarz imprez ujmuje więcej startów halowych. Zatem mniej chodziliśmy po górach, a więcej czasu przeznaczaliśmy na bieganie szybkościowe, tempowe i poprawę techniki wybranych konkurencji - relacjonuje trener Jacek Licznerski.

Mała ilość śniegu, kilka słonecznych dni, dobre warunki treningowe oraz zapał uczestników do doskonalenia swoich sprawności i umiejętności sprawiły, że pobyt był bardzo udany. Trenerzy mają nadzieję, że jeszcze kilka startów w hali, a później w przełajach, a także wiosenne zmagania na stadionie przyniosą elblążanom zadowalającą poprawę wyników.

Zapraszamy do śledzenia naszych występów, a przy okazji najmłodszych adeptów „królowej sportu” zapraszamy 30 stycznia do hali Sportowej Szkoły Podstawowej nr 3 w Elblągu, gdzie odbędzie się tradycyjny Halowy Elbląski Czwartek Lekkoatletyczny. Rozpoczynamy o godz. 10, a wystartować można w wieloboju sprinterskim (2 x 30m), w skoku w dal, wzwyż oraz w biegu okrężnym na 300m. Szczegóły udostępnione są na stronie internetowej – www.mostruso.pl .

Jacek Licznerski, trener MKS Truso

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama