UWAGA!

Zagrają ze Słupią (piłka ręczna)

Piłkarki ręczne elbląskiego Startu, pewne utrzymania się w ekstraklasie, kolejny mecz rozegrają na wyjeździe ze Słupią Słupsk. Przeciwniczki elblążanek są już skazane na degradację do I ligi, a piłkarki Startu nie zamierzają rezygnować z kolejnego zwycięstwa.

Do Jezierzyc koło Słupska, gdzie w niedzielę o godz. 12 rozpocznie się mecz Startu ze Słupią, elblążanki pojadą bez przechodzącej rehabilitację po kontuzji bramkarki Marty Miecznikowskiej, Justyny Steliny odczuwającej uraz po ostatnim meczu z Łącznościowcem i zwolnionej z wyjazdu z powodów rodzinnych Katarzyny Joszczuk. Trener Andrzej Drużkowski zakłada, że jego zawodniczki zagrają ze Słupią bardziej skoncentrowane niż w ostatnim meczu w Elblągu już od pierwszego gwizdka arbitrów i zanotują kolejne zwycięstwo.
     Dotychczasowe mecze elblążanek ze Słupią miały jednostronny przebieg, bo piłkarki Startu przewyższały umiejętnościami rywalki we wszystkich elementach sportowego rzemiosła. Pojedynek ze Słupią będzie okazją do wykazania się w ligowym boju zawodniczkom rezerwowym. To niezbędne, co wykazały ostatnie mecze, w których z powodzeniem zagrały Adriana Celka (z Ruchem Chorzów) i Anna Frąckiewicz (z Łącznościowcem Szczecin).
     W Elblągu piłkarki Startu zagrają dopiero 10 maja w ostatnim meczu sezonu.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama