UWAGA!

Zatańcz w maratonie

 Elbląg, Zatańcz w maratonie

Nie jest ważny wiek, ani poziom umiejętności. Każdy może wziąć udział w maratonie tanecznym, który już 7 września o godz. 16 rozpocznie się w Światowidzie. Wstęp jest wolny.

Dzieci, młodzież i dorośli. W najbliższą niedzielę (7 września) każdy znajdzie coś dla siebie.
       - Podczas maratonu zostaną przedstawione różne zajęcia taneczne, których można nauczyć się w Centrum Tańca Promyk i Elbląskim Klubie Tańca Jantar – mówi Joanna Karpiuk. - Na początek warto przyjść z dzieckiem, bo maraton rozpoczniemy pokazami dla dzieci i młodzieży. Specjalnie dla najmłodszych przygotowaliśmy zajęcia z rytmiki.
       Po każdym pokazie będą odbywały się warsztaty dla chętnych. Popis swoich umiejętności zaprezentują m.in. tancerze zespołu tańca nowoczesnego „Blefik” oraz pary indywidualne z EKT Jantar.
       - Młodzież zapraszamy na pokaz street dance czyli popping, tutting, waving, locking, robot dance, party dance, hip-hop. Pokaz i warsztaty przeprowadzi instruktor Adrian Lipiński znany jako Lipskee, jeden z najlepszych tancerzy popping w Polsce – dodaje Joanna Karpiuk.
       Dorośli też nie będą się nudzili. Dla nich przygotowane są warsztaty zumby, celluStop, lady latino, a także absolutnej nowości na rynku polskim – NatuSumby.
       - NatuSumba to propozycja dla mężczyzn i kobiet w różnym wieku. Doskonale wpływa na samopoczucie psychiczne i fizyczne. Forma ta pozwala spalić nadmierne kalorie, ukształtować sylwetkę ale także zrelaksować się, wyciszyć i oderwać od codziennych problemów – wyjaśnia Joanna Karpiuk.
       Maraton Taneczny odbędzie się 7 września w holu w Centrum Spotkań Europejskich „Światowid”. Impreza rozpocznie się o godz. 16 i potrwa do ok. 19.30.
      
Maraton Taneczny zostanie zrealizowany przy wsparciu Prezydenta Elbląga
Sylwia Warzechowska, rzecznik CSE Światowid

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama