UWAGA!

Zawody w strzelectwie sportowym

 Elbląg, Zawody w strzelectwie sportowym
fot. nadesłane

18 i 19 lipca na obiektach strzeleckich klubu WKS Flota Elbląg rozegrane zostaną zawody o Puchar Prezydenta Elbląga w strzelectwie sportowym. Organizatorzy zapraszają wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie.

Celem zawodów jest propagowanie strzelectwa i upowszechnienie tej dyscypliny wśród mieszkańców miasta, w szczególności wśród dzieci i młodzieży. W trakcie imprezy rozegrane zostaną zarówno pistoletowe jak i karabinowe konkurencje strzeleckie, w których za miejsca na podium przewidziano medale. Puchar Prezydenta Elbląga zdobędzie osoba, która uzyska najlepsze wyniki z trzech konkurencji.

- Jesteśmy dumni, że nasz klub może być organizatorem tych zawodów. W trakcie rozegranego niedawno strzeleckiego Memoriału Zygmunta Bogdziewicza bardzo pozytywnie zaskoczyła nas frekwencja i blisko 80 osobostartów. Liczymy na jeszcze większe zainteresowanie Pucharem Prezydenta Elbląga - mówi Jerzy Domeracki, prezes WKS Flota Elbląg.

W pneumatycznych (pistolet i karabin) konkurencjach zawodów o Puchar Prezydenta Elbląga może wziąć udział każdy chętny. Do spróbowania swoich sił klub Flota Elbląg szczególnie zaprasza dzieci od 10 roku życia i młodzież, wraz z rodzicami. Impreza strzelecka to świetny pomysł na rodzinne spędzenie wolnego czasu w weekend.

Patronat honorowy nad zawodami objął prezydent Elbląga Witold Wróblewski.

Szczegóły zawodów i więcej informacji na stronie internetowej.

Jerzy Domeracki, prezes WKS Flota Elbląg
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Sport

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama