UWAGA!

Zwycięstwo w jaskini lwa (tenis stołowy)

Miłą niespodziankę sprawili tenisiści stołowi elbląskiego Mlexera. W II-ligowym, wyjazdowym meczu pokonali 6:4 faworyzowaną drużynę STS Dekorglassu Działdowo.

Początek meczu nie zapowiadał sukcesu, bo po dwóch pojedynkach gospodarze prowadzili 2:0. Elblążanie doprowadzili do remisu 2:2. Bardzo dobrze zagrał w tym meczu Michał Link, który pokonał 2:3 byłego I-ligowego zawodnika Jana Surwiło, wygrał także 3:0 swój pojedynek ze Sławomirem Ostrowskim, a ponadto zdobył punkty, grając w parze z Dariuszem Świderem przeciw duetowi Paliwoda - Kosecki. W sumie Michał Link wywalczył 2,5 pkt dla Mlexera. Z kolei Świder wygrał 3:0 z Paliwodą, ale uległ 2:3 Przemysławowi Hatale. Jego dorobek to 1,5 pkt dla elblążan. Dorobek Mlexera po jednym punkcie powiększyli Wasilij Skalienko i Zbyszek Kucharski.
     - Moi zawodnicy jeszcze pamiętali mecz z Czarnymi z Olecka, zremisowany w premierze sezonu na własnych stołach - mówi Jacek Gąsiorowski, trener Mlexera. - Bardzo chcieli dobrym wynikiem w Działdowie zatrzeć to wspomnienie i udało się. Odnieśliśmy zwycięstwo w jaskini lwa - podsumowuje zadowolony Gąsiorowski.
Andrzej Minkiewicz - Telewizja Elbląska
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama