A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Kolejna a może to jedna i ta sama osoba "ujadaczy"z przed komputera pokazuje swoją swoją wiedzę na temat znajomości gry. Ja powiem trochę inaczej. Start przegrał to jest faktem ale gdyby nie te 18 minut błędów /niedochwyty, odbite piłki od nóg, wyrzucenie piłek na aut itp/ po których przeciwniczki wyprowadzały kontry zakończone bramkami to w oczach zawodniczek pojawiło się widmo porażki. I najprawdopodobniej byłby to fakt i sensacja największego formatu. O ile w kolejnym już meczu widziałm duży postęp w szybkości rozgrywania piłki w ataku o tyle było zbyt dużo momentów słabej gry w obronie w środkowej części. W I połowie elblążanki pozwoliły sobie na swobodne wejścia na koło ze skutecznym rzutem Matieli a w II części d. .. pę Zagłębiu ratowała Świerżewska. I tylko w tym dostrzegam brak skutecznej reakcji trenerów na skuteczne wyeliminowanie tych dwóch strzelb Zagłębia. Co spowodowało tę kosmiczną masę błędów w tych nieszczęsnych 18 minutach to tylko same zawodniczki powinny sobie na to odpowiedzieć. Bo chyba nie psychika czy dekoncentracja bo sokoro przegrywały już 6 bramkami potrafiły w dosłownie w kilka minut doprowadzić do 25 : 25.Szkoda tylko że Stapurewicz po 2 świetnych rzutach i bramkach na początku meczu i kolejnym złapanym w "kampę"przysłowiowo się os. .. ła i przestała rzucać / a o tym świadczy słaba psychika. Wierzę jak poprawią grze w obronie to będzie lepiej. .
  • Ty rozumiem zaliczasz się nie do ujadaczy tylko klakierów. Tak chyba wygląda kobieca piłka ręczna gdzie Zagłębie potrafi wejść w mecz z Piotrovią np. 6:1,6:2 a kończy horrorem 24:23.A wracając do meczu, mocna gra Startu do 30min, prowadzenie to jak inaczej wytłumaczysz 18 min przestój ? Jeżeli to nie dekoncentracja, psychika co to nagle dwie lewe ręce, zero przeglądu boiska, podania nie w tempo i krótko mówiąc strata. Gdyby, gdyby, gdyby. Od tego masz w zespole zawodniczki na pozycjach, żeby rzucały i ciągnęły grę, Start pozwolił sobie na bramki Świerżewskiej i Matieli, Zagłębie pozwoliły sobie na przegranie pierwszej połowy itd itd. Decydujący moment meczu przegraliśmy 3:1 i wynik jest jaki jest.