UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Miejsce na koniec sezonu, za te drobne od komucha i chore wymogi odnośnie 4 "piłkarek" z Truso, to wynik ponad oczekiwania. Brawo. Inną sprawą jest kompletnie zagubiony zarząd, zadowalający się jałmużną i czekający nie wiem na co, na nowego włodarza w ratuszu spod znaku PO chyba?
 • @hd - Fatalnie. Zablokował miejsce dla 4 znaczących transferów, które odwołał EKS wstawiając w to miejsce 4 z Truso. Kto płaci ten wymaga. A kto nie ma miedzi ten w domu siedzi a nie udaje klub sportowy na miarę Superligi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  0
  Marcin40(2022-05-23)
 • @Marcin40 - Kto płaci, tak. Kto rzuca ochłapy i za te drobne chce udawać, że wspiera sport i wpisuje sobie to w CV, morda w kubeł i na Harleya udawać motocrossowca. Też sport.
 • @hd - Niespełnione ambicje i oczekiwania kibiców a możliwości sponsorów to jak się okazuje dwa bieguny. Pokaż mi większego mecenasa tego sportu w tym mieście.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Marcin40(2022-05-23)
 • @Marcin40 - W naszym mieście, naszym, nie tym. Jako te, traktuje je zapewne komuch, z widomym skutkiem. Nikt nie będzie ładował kasy za damski... w sport, bez win-win. My wam ulgi i preferencje, wy kasę w klub. Ciężko jednać gadać o tym przez zamknięte drzwi.
 • @hd - Teorie mongolskie. Więc jakie przywileje w mieście ma MOP83 ? Albo Kram ? A może damski ch... z tego mają. Bo i sport damski i mało oglądalny. Życzę sukcesów. CBA posadzi pierwszego, który uszczupli budżet miasta, żeby zgraja bawiła się w handball.
Reklama