UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Najpierw były tłumaczenia że kontuzje, teraz koronawirus, brak treningów itp tak można szukać argumentów na słabą grę za każdym razem. Przede wszystkim nie ma zgrania między dziewczynami. Z kim tu wygrywać jeśli nie z Ruchem. Nadal trzymam kciuki za poprawę
  • Długo nie zabierałem zdania, ale powtórzę to, co niektórym kolegom już wielokrotnie mówiłem, co najmniej 2 lata temu. Trener musi odejść. Trener nie ma pomysłu na drużynę. Pozorant. Trener nie buduje tylko rujnuje. Z drużyny zrobił zbieraninę (bez obrazy dziewczyny - to nie Wasza wina. Ręce w kieszenie w czasie meczów to najlepszy obraz. Nie wie nic o relacjach wewnątrz drużyny, albo mu to lotto. Trener ma pomysł wyłącznie na siebie i swój biznes. W tym zakresie radzi obie. Mieszanie młodymi zawodniczkami ma się dobrze. Do tego znawca piłki ręcznej. .. druga po Traksie. .. Pani Grażynka Kluge, która ma prawo nie mieć pojęcia o tym, co się dzieje, ale jest Prezesem i musi za to wziąć odpowiedzialność. Organizacyjne, sportowo. .. dno. Coś pozytywnego? Bardzo proszę. Nie może być gorzej, więc jakaś perspektywa na przyszłość jest :)Dziewczyny, a może to sygnał, że macie dość tego układu? Przecież umiecie grać :)Ciągle w Was wierzymy.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    3
    Starter(2020-12-14)
  • @Starter - Od dna to już tylko można się odbić no chyba, że dno się zawali. Najprościej powiesić jest trenera, niech mu podziękują w przerwie zimowej skoro psy wszyscy na nim wieszają ja nie bronię, zawsze jak to mówią świeża krew i myśl trenerska ale przepraszam zespół oh ah, grać potraficie, papiery macie do grania i co ? Zero wyników. A kogo on miał zakontraktować za takie pieniądze jakimi dysponuje klub ? Zawodniczki, które coś ambitnie pokażą, nikogo z renomowanych pewniaków. A kluczowa rzecz jaką jest team building i atmosfera w drużynie. Sorry ale takie historie pod tytułem relacje w drużynie to kwintesencja kobiecego sportu. Od dawna tak to funkcjonowało. Ta nie lubi się z tą, ta do tamtej nie podaje na boisku, brak profesjonalizmu i opcji zostawiam swoje relacje koleżeńskie w szatni poza boiskiem. Potem wychodzi to na boisku.
Reklama