UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Z całego serca życzyłem temu zespołowi (mojemu zespołowi, któremu kibicuję od lat 70-tych ubiegłego stulecia)awansu do finału Pucharu Polski. Ale być może dobrze się stało, ponieważ ten awans byłby zasłoną dymną, przykryłby mizerię tego klubu i pozwolił na wypinanie piersi do zaszczytów działaczom klubowym, którzy doprowadzili swoimi decyzjami (głównie kadrowymi)czołowy polski zespół na krawędź przepaści. I jakby na potwierdzenie tych słów odchodzi absolutny filar tego zespołu, zarówno jeśli chodzi o rzucanie bramek, jak i o organizację gry - Joanna Waga. Sposób w jaki jest traktowana przez klub od lat (że przypomnę słynną jesień, kiedy zespół borykał się z problemami, a Asia Waga nie niepokojona przez działaczy Startu, siedziała za biurkiem w elbląskim MOSiR-e, zamiast grać i pomagać drużynie)woła o pomstę do nieba. Powiedzieć, że to skandal, to nic nie powiedzieć. A zarząd z "leśnym dziadkiem - prezesem", w poczuciu dobrze pełnionych obowiązków, radośnie działa sobie nadal.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    2
    paterek(2021-03-25)
  • @paterek - Trochę Cię poniosło. Pamięć słaba albo wiedza znikoma. Skandal ? Ale z czyjej strony ? Klub nie spełnia warunków zawodniczki zawodniczka dziekuje za grę. To już jest zapomniana historia jak Waga wypięła się na klub i w nowym sezonie za taką kasę to ona grać nie zamierza. Zawiesiła karierę dostając posadę w MOSiR. Klub zaczął szorować po dnie zaczęły się podchody a może by Pani do nas wróciła, akceptujemy etat, pogodzimy obowiązki w pracy i treningi. Udało się. Oddając jej honor Pani Joanna odkupiła swoje grymasy solidną grą w klubie w latach kolejnych. Odchodzi do lepszego klubu a pewnie miała inne propozycje z pierwszej trójki tabeli. A kluczowe pytanie brzmi kto przychodzi na jej miejsce ? Ja jak pewnie inni kibice oglądając ten mecz wierzyliśmy w to wydawało się pewne do 52min, dzisiaj zawodniczki utrą nosa malkontentom, przewiozą wielkie Zagłębie, wszystkie kupony STS postawione na Zagłębie pójdą do kosza niedowiarki. A niestety mamy to co mamy. Blamaż oczywiście żaden, rozczarowanie wielkie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    2
    Marcin40(2021-03-25)
  • @Marcin40 - No i kasa z STS - ow sie zgadza
  • @Marcin40 - Mój drogi! To nie były grymasy Asi Wagi, tylko naturalna kolej rzeczy. Filar zespołu po zakończonym sezonie negocjuje lepsze warunki kontraktu. Cóż w tym z grymaszenia!? To tak jakby czepiać się "Lewego", że negocjuje z Bayernem warunki kontraktu!!!ten swoją drogą fajnie, że ten zespół ma takich zagorzałych kibiców. Pozdrawiam.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    0
    Pasterek(2021-03-26)
Reklama