UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Ta sytuacja pokazuje, że do sukcesu potrzeba swoich wychowanków i swojego trenera. W art. raz jest napisane, że zawodniczki po latach miło wspominają klimat na hali, a później że jednak nie lubiły tu grać.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  0
  Tomasz85(2020-05-30)
 • @Tomasz85 - Ejsmont, Garwacka, Błaszkowska to trzon bez którego o medale byłoby bardzo trudno. Żadna z nich nie była wychowanką. Fajnie mieć szkolenie, to oczywiste lecz nie wystarczające. Można 30 lat jechać na imporcie i tłuc medale jak dzika świnia. Ale to nie w komuszym grajdole. Oczywistym jest, że nikt nie chciał grać na Kościuszki, do dziś pamiętam tamten młyn i soczyście skandowane wiązanki, zamiast infantylnych klaskaczy.
 • @hd - Jakbyś mniej jadem pluł bez sensu między wierszami, Twoja wiedza w zakresie ręcznej byłaby imponująca. Podoba się czy nie decyzje przy stołkach korpo zgasiły elbląski Start na poziomie medalowym. Lokalnie nikt nie złoży takiego budżetu. Prosta recepta, chcesz sukcesu wyłóż walizkę pieniędzy, druga połowa sukcesu to menadżer / trener, który to zepnie sportowo. Był Haleks zmontowano drużynę medalową, było Elbrewery było złoto. Na podjęcie walki z Zagłębiem czy Lublinem potrzeba wora szmalu, kogoś z pasją, kto obracając setkami milionów ma gdzieś kilka milionów, bo i tak wie że to pieniądze wywalone w ten parkiet bezpowrotnie. Przykład zza miedzy, ręczna zdycha w Gdyni, Gdańsku i nie znajduje się nikt kto to uratuje. .. taki Gdańsk nie może się zmobilizować aby wprowadzić żużlowców do Ekstraligi, nie ma sygnału politycznego kurka z pieniędzmi, nie ma drużyny na miarę sukcesu, gdzie zaplecze mają potężne, kibice wypełniali stadion co mecz a frekwencja zawstydza lokalną Lechię.
Reklama