UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Czytam te komentarze i oczom nie wierzę jak dużo jest baranów, którzy ośmielają się nazywać kibicami. Oglądałem mecz na zobacz tv no bo innej możliwości jeszcze nie ma i muszę powiedzieć, że Start o mały włos mógł sprawić mega niespodziankę gdyby ograł naszpikowany kadrowiczami lubelski zespół. Tak dobrze grającego Startu już dawno nie widziałem a biorąc pod uwagę uszczuplony skład przez kontuzje to tym bardziej "szacun"dla tych co grały. Greczynka w bramce była nie do przejścia i ośmieszała gwiazdy lubelskiego zespołu. Bardzo dobrze grała Cygan chociaż miała wielkiego pecha gdy przed zdobyczami bramkowymi zespół z Lublin ratowały słupki i poprzeczki. Nasuwa się pytanie dlaczego tak późno dopiero pod koniec sezonu Start zaczął grać dobrze. Wielka szkoda że w tak dobrym meczu sędziowie swoimi fatalnymi decyzjami wprowadzali zamieszanie i chaos w szeregach obu ekip i zawodniczki z Lublina i Elbląga nie wiedziały o co im chodzi a tym bardziej sztaby szkoleniowe. .
  • Czytam Twój komentarz i tak się zastanawiam. Co mecz sędziowie (ale magia dotyczy tylko przegranych meczów)kładą nam kłody pod nogi. Dobre spotkanie zagrała Waga jej ambicja na boisku u mnie nigdy nie podlegała dyskusji. Cygan coś tam próbowała jednak rzucanie w słupki i poprzeczki to nie jest pech tylko brak dokładności w rzucie. Tej drużyny już nie ma. Waga 9 bramek nie oszczędza się w żadnym meczu a pozostałe dezerterki odcinają kupony do końca sezonu, to na ławce, to może coś jeszcze zagrają. Wyróżniona wielokrotnie bramkarka też żegna się z Elblągiem. Miały by być nowe nazwiska po kadrze i co ? Cichutko.
  • Waga to super zawodniczka jej doświadczenie jest nieocenione, a co do Cygan to młoda perspektywiczna zawodniczka, dynamiczna i waleczna, mam wielką nadzieję, że zostanie w Starcie na następny sezon. Zagrała bardzo dobre spotkanie, a Wy widzicie tylko poprzeczkę i słupek, rzuciła 3 bramki z gry i wywalczyła chyba 3 karne i harowała w obronie. Wypowiadacie się tylko na temat Wagi i Cygan to może powiecie coś na temat innych rozgrywających?
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    1
    Tylko Start(2021-05-13)
  • @Tylko Start - Tak Cygan zagrała ciekawy mecz tylko słupki i poprzeczki nie są zaczarowane przez drużynę przyjezdną. Wyrobi się o ile nie ucieknie z klubu. W sumie można coś dodać o pozostałych rozgrywających. Wszystkie trzy pozostałe, które coś potrafią na boisku są kontuzjowane. Mała motywacja do szybkiego powrotu na parkiet. Nie dotyczy poważnej kontuzji Hanny Y. Pseudonim artystyczny "wyleczyli mnie i uciekam". Łączy je również fakt odejścia z klubu bo wszystkie jak jeden mąż chcą się rozwijać a w Starcie to wykluczone. Walka o 6 miejsce zapewne w ostatniej kolejce bo na cud w Piotrkowie bym nie liczył. A kiedyś graliśmy nieprzerwanie w pierwszej czwórce i medal był.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    Kibiczobowiązkowymloginem(2021-05-13)
Reklama