UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • A ja, jako może nie fanatyczny kibic Startu, bardzo się cieszę, że dziewczyny w końcu przekonywująco wygrały mecz. Moim zdaniem widać światełko w tunelu. Poza tym wygrały 30:22 - byłem widziałem... Smutne, to mało kibiców na meczu drużyny na szczeblu centralnym. Prawdziwi kibice wypowiedzieli się już, ale to taki kraj... Przychodźcie na mecze. Bedzie lepiej... , albo gorzej. Ale to nasza jedyna poważna elbląska drużyna! Pozdrawiam
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    dioder(2023-10-29)
  • @dioder - Mało to interesujące. W samym klubie kibica jest taki odpływ ludzi, że klimat na Start wśród eblażan się dawno skończył. Smutne to ale trybuny i frekwencja Ci to powiedzą.
  • Jeśli kibica się nie szanuje to właśnie tak to się kończy. Od czasu do czasu wychodzą różne kwiatki, a ludzie tak szybko nie zapominają. Ryba psuje się od głowy...
  • @dioder - To chyba na innym meczy byłeś bo wynik był 29:22
  • @dioder - Problem widzisz polega na tym, że my ciągle jesteśmy w ciemnym tunelu. Wiecznie niepoukładani jak jedna odpali to dwie inne gasną na boisku. Ile Ci osób przyjdzie na halę? 200-300 w porywach? Małe, kameralne widowisko.
  • O jakim Ty szacunku mówisz? Poziom zawodów z roku na rok leci na łeb i szyję. Zawodniczki przychodzą i odchodzą. Wędrowniczki. Cudem będzie wejście do TOP 6.Na Olimpię na III poziomie rozgrywek przyjdzie Ci 1000 osób. Takiej frekwencji ta hala nie pamięta na meczu Startu od lat.
Reklama