UWAGA!

HADM Gramatowski w gronie najlepszych salonów w Polsce

 HADM Gramatowski w gronie najlepszych salonów w Polsce

Mamy zaszczyt poinformować, że Citroen HADM Gramatowski w Elblągu został wyróżniony w „Wielkim Teście Salonów” organizowanym przez tygodnik Auto Świat. W tym rankingu nasz salon Citroena HADM Gramatowski zajął pierwsze miejsce w Polsce wśród wszystkich badanych salonów Citroena i został nagrodzony tytułem „Wzorowego Salonu”.

„Wielki Test Salonów Auto Świat” to coroczny, największy w naszym kraju ranking dealerów i salonów samochodowych. Po raz 18. Auto Świat wraz z pomocą firm badawczych: Kantar i Mind & Roses odwiedzili 285 salonów. Tajemniczy klienci, którzy pojawili się w badanych salonach, sprawdzali jakoś obsługi. Główne aspekty, które zostały sprawdzane to: organizacja salonu, proces przyjęcia klienta, przebieg rozmowy klienta z doradcą, prezentacja auta, proces przygotowania oferty oraz sposób przeprowadzenia jazdy testowej.

 

Nagroda jaką jest tytuł „Wzorowego Salonu” w popularnym w Polsce tygodniku Auto Świat umacnia nas w przekonaniu, że nasi pracownicy rzetelnie, kompetentnie oraz z pasją podchodzą do swojej pracy. Ponadto, fakt że elbląski salon Citroena według badania Auto Świat jest numerem 1 w Polsce ze wszystkich badanych salonów tej marki, pozytywnie kreuje nasz wizerunek w kraju.

 

Zapraszamy wszystkich do naszych salonów HADM Gramatowski, by zapoznać się z nowymi modelami naszych marek, odbyć jazdy testowe lub skorzystać z innych oferowanych przez nas usług tj. autoryzowanego serwisu, wypożyczalni czy napraw blacharsko-lakierniczych.

 

 

HADM Gramatowski
       Autoryzowany Dealer Skoda i Citroen
       ul. Warszawska 87 82-300 Elbląg
       T: 55 230 40 73
      
       Autoryzowany Dealer Skoda i Kia
       Rokocin 4G 83-200 Starogard Gdański
       T: 58 560 94 80
      
       www.hadm.pl

---artykuł promocyjny---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie