UWAGA!

Kto może wnioskować o pożyczkę online?

 Kto może wnioskować o pożyczkę online?

Interesują Cię pożyczki przez Internet? Nie jesteś sam – to coraz popularniejsze wśród Polaków źródło dodatkowej gotówki. Pożyczki online są szybkie, bezpieczne i wygodne. Ale kto może je uzyskać? Czy Ty masz szansę na pożyczkę online?

Szybkie pożyczki internetowe mają formalności okrojone do minimum, jednak pieniądze nie są dostępne dla każdego. Trzeba spełnić kilka kryteriów, aby wniosek o pożyczkę został rozpatrzony pozytywnie.

 

Jakie kryteria musisz spełnić, aby dostać pożyczkę online?

Przede wszystkim musisz być człowiekiem pełnoletnim. Część firm pożyczkowych wymaga od pożyczkobiorcy ukończenia dwudziestu jeden lat, a nie osiemnastu – warto to sprawdzić przed złożeniem wniosku.

Po drugie, niezbędne jest stałe, udokumentowane źródło dochodu. W zależności od banku lub firmy pożyczkowej akceptowane są: umowa o pracę, umowa-zlecenie, umowa o dzieło, emerytura i renta. Część firm i banków udziela pożyczek przedsiębiorcom.

Musisz mieć także pozytywną historię kredytową oraz zdolność kredytową. Oznacza to, że musisz mieć z czego spłacić pożyczkę, nie możesz mieć zadłużeń ani innych zobowiązań pożyczkowych. Pożyczkodawcy zależy na tym, byś był w stanie terminowo spłacić zaciągnięte zobowiązanie i w ten sposób zweryfikuje Twoje możliwości finansowe.

Oraz oczywiście musisz mieć konto w jakimś banku – tak, aby przyznane Ci pieniądze z pożyczki online mogły wpłynąć na Twoje konto.

 

Szybkie pożyczki internetowe – którą ofertę wybrać?

Na rynku jest dostępnych wiele ofert pożyczek online. Aby szybko znaleźć najlepszą ofertę, warto wejść na jakiś ranking pożyczek przez Internet. Zestawia on najlepsze oferty w danej kategorii (chwilówki, pożyczki ratalne, kredyty w banku) i ułatwia podjęcie wyboru.

Z rankingu dowiesz się, na jaką kwotę i jaki czas udzielana jest pożyczka w danej firmie i ile wynosi RRSO – co pomoże Ci znaleźć pożyczkę w sam raz na Twoją kieszeń. Poznasz też przykład reprezentatywny, który ułatwi Ci wnikliwą analizę oferty danej firmy.

Co ważne, w rankingu dostępne są tylko aktualne oferty, więc masz pewność, że warunki będą takie, jak opisane na stronie.

Kiedy podejmiesz decyzję, z której oferty chcesz skorzystać, wystarczy, że klikniesz przycisk obok tej oferty, że chcesz złożyć wniosek. Strona rankingu przekieruje Cię na stronę firmy pożyczkowej, gdzie wypełnisz wniosek online. Jest bardzo intuicyjny oraz krótki – nie powinien sprawić Ci trudności.

Jeśli spełniasz kryteria opisane powyżej – Twój wniosek zostanie rozpatrzony pozytywnie i wkrótce dostaniesz przelew na podany numer konta.

Materiał 123504
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie