UWAGA!

Neonowa Point. Twój punkt na mapie Elbląga

 Neonowa Point. Twój punkt na mapie Elbląga
fot. arch. Neonowa Point

Neonowa Point to najbardziej oczekiwana inwestycja w centrum Elbląga. Jest to połączenie luksusu mieszkaniowego, poprzez otaczające inwestycję, piękne tarasy oraz przyległy park z funkcją wypoczynkową. Sprawdź ofertę i zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz. Zdjęcia. 

Neonowa Point to pięć kondygnacji, w tym 48 lokali mieszkalnych i 1 lokal usługowy, 30 miejsc postojowych w hali garażowej i 24 komórek lokatorskich. Inwestycja realizowana jest u zbiegu ulic Neonowej, Oboźnej i Związku Jaszczurczego. Neonowa Point to całkowicie nowa jakość budownictwa w Elblągu. Budynek swoją architekturą i funkcją będzie spełniał oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Jego usytuowanie spowoduje doskonałe naświetlenie mieszkań o każdej porze dnia. Dostępność lokali mieszkalnych oraz usługowych możecie Państwo sprawdzić w tym linku.  

 

Jedne z ważniejszych autów mieszkania to: 

  • drzwi antywyważeniowe
  • do mieszkania doprowadzona klimatyzacja bez urządzenia
  • wewnętrzne rolety w oknach - dotyczy mieszkań na parterze
  • wideo domofon
  • możliwość prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • ogrzewanie i woda z miasta
  • dwie windy

Dla zapewnienia maksymalnego komfortu oraz kompleksowej obsługi transakcji inwestor współpracuje z niezależnym doradcą finansowym w zakresie kredytów i pożyczek hipotecznych. Doradca oferuje produkty finansowe ponad 25 banków. Jego siłą jest między innymi wysoka jakość obsługi klienta, skuteczność, profesjonalizm, bezstronność oraz bogata oferta produktów hipotecznych. Usługi doradcy są bezpłatne. Pomaga w szybkim i optymalnym sfinansowaniu zakupu nieruchomości. Doradca potwierdzi Państwa zdolność kredytową, wynegocjuje najlepsze warunki kredytowe, pomoże w uzyskaniu kredytu hipotecznego, skrojonego na miarę Państwa potrzeb oraz zapewni opiekę i konsultacje również w trakcie całego okresu kredytowania.

  Neonowa Point. Twój punkt na mapie Elbląga
fot. arch. Neonowa Point

W linku możecie Państwo obejrzeć wizualizację inwestycji. Zachęcamy do zarezerwowanie swojej  nieruchomość już teraz. Na 31 marca br.  sprzedanych jest 20  mieszkań i kolejne spotkania z klientami zaplanowane są przez inwestora w kwietniu 2021 roku. Mieszkania są oczywiście dostępne. Postępy w realizacji inwestycji i bieżące informacje na jej temat możecie Państwo również śledzić na Facebooku Zapraszamy do polubienia. 

 

--- artykuł promocyjny ----

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie