UWAGA!

Oryginalne części bez wychodzenia z domu. Usługi „Door to door” w salonach HADM Gramatowski!

 Oryginalne części bez wychodzenia z domu. Usługi „Door to door” w salonach HADM Gramatowski!

Obecna sytuacja związana z pandemią koronawirusa zmusza wszystkich do ograniczenia bezpośredniego kontaktu. Chcesz ograniczyć wychodzenie z domu do minimum. Potrzebujesz części do naprawy samochodu? Przychodzimy z pomocą! W dalszym ciągu dowozimy części zamienne na terenie miast: Elbląg, Starogard Gdański, Gdańsk, Tczew, Malbork, Nowy Dwór Gdański i okolic.

Jako autoryzowany dealer marek Skoda i Citroen w Elblągu oraz Skoda i Kia w Starogardzie Gdańskim posiadamy w swojej ofercie oryginalne części do aut marek KIA, Citroen, Peugeot, Skoda oraz całej grupy Volkswagen. Oferowane przez nas części objęte są pełną gwarancję producenta, a nasi specjaliści pomogą w ich doborze. Zamówienie dowieziemy pod wskazany przez Ciebie adres naszym prywatnym transportem.

Na specjalne życzenie naszych Klientów postanowiliśmy uruchomić procedury serwisu, wymiany opon, napraw blacharsko-lakierniczych wszystkich marek oraz przeglądów okresowych w modelu Door-to-Door. Procedura ta polega na odbiorze auta bezpośrednio spod domu, przeprowadzeniu usługi i odstawieniu auta na

 

miejsce. W salonach HADM Gramatowski Klient bez wychodzenia z domu jest w stanie oddać swój samochód do naprawy, ubezpieczyć auto, czy zapoznać się z gamą dostępnych modeli. Ponadto demonstracja samochodów odbywa się za pomocą video-rozmów z naszymi doradcami, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji na temat wybranego modelu. 

Dodatkowo zachęcamy do kontaktu poprzez naszą aplikację mobilną HADM SOS, która jest dostępna na system Android i iOS w linkach poniżej:

      

📞 Android http://bit.ly/3aT1IMH 📞 iOS https://apple.co/2Q1BMGx

 

INFORMUJEMY

Godziny pracy naszych serwisów:

Starogard Gdański: 6:00 – 18;00

Elbląg: 8:00 – 17:00

Natomiast działy handlowe pracują w godzinach: 9:00 – 17:00.

O wszelkich zmianach, na bieżąco będziemy informować na naszym profilu na Facebooku.


      
       HADM Gramatowski

Skoda i Kia

Rokocin 4G

Starogard Gdański

58 560 94 80

Skoda i Citroen

Warszawska 87

Elbląg

55 235 24 57

www.hadm.pl

 

---- artykuł promocyjny ---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie