UWAGA!

Wakacje czas zacząć z HADMikiem i HADMówką!

 Wakacje czas zacząć z HADMikiem i HADMówką!
fot. arch. HADM

Już oficjalnie rozpoczęły się wakacje, a wraz z nimi piękna słoneczna pogoda i nasza wakacyjna oferta. Dwa luksusowe katamarany czekają, aby z Wami w aktywny sposób spędzić wolny czas. Na naszych pokładach odpoczniesz na łonie natury, zwiedzisz zabytkowy Elbląg lub zaszalejesz płynąc do turystycznej Krynicy Morskiej.

Z okazji rozpoczęcia wakacji mamy specjalną ofertę!

Jeśli w dniach 1 - 7 lipca zrobisz rezerwację na czarter, to otrzymasz 15 procent RABATU na zorganizowanie swojego wymarzonego rejsu. Macie Państwo możliwość czarteru katamaranu HADMIK oraz katamaranu HADMÓWKA wraz ze sternikiem. Możliwość zorganizowania spotkań biznesowych, urodzin, zaręczyn czy upamiętnienia przeżyć wyjątkową sesją zdjęciową na ekskluzywnym katamaranie. Katamaran HADMówka zabierze 12 osób, posiada dwa pokłady. Na górnym tarasie możecie korzystać z pięknego słońca i podziwiać z góry otaczający nas krajobraz, zaś na pokładzie dolnym znajduje się zabudowa barowa, TV, nagłośnienie oraz oświetlenie LED. 

 

Katamaran HADMik na swój pokład zabierze maksymalnie 10 pasażerów, to idealna opcja dla osób szukających prawdziwych wrażeń. Ta dynamiczna i zwrotna jednostka w połączeniu z luksusowym wyposażeniem sprawia, że rejs HADMikem będzie niecodziennym przeżyciem. 

 

 

Przypominamy, że w każdy weekend czekamy na Was na Bulwarze Zygmunta Augusta, skąd wypłyniemy na rejs spacerowy po malowniczej rzece Elbląg wzdłuż ulic przedwojennej starówki. Czas trwania rejsu: około 30 minut.

Rezerwacje prosimy dokonywać telefonicznie pod numerem: 730 066 861

Więcej informacji na: www.rejsyelblag.pl

    

   HADM Gramatowski

   Skoda i Citroen
              Warszawska 87
              Elbląg
              55 235 24 57
              

Skoda i Kia
              Rokocin 4G
                Starogard Gdański
              58 560 94 80

 

---artykuł promocyjny---

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie