UWAGA!

Wiosenna promocja w Kodano Optyk! Wszystkie oprawki okularowe za 1zł!

 Wiosenna promocja w Kodano Optyk! Wszystkie oprawki okularowe za 1zł!

23 maja w salonie KODANO Optyk w Elblągu rusza wyjątkowa promocja! Nie zwlekaj i kup swoje wymarzone oprawki, znanych światowych marek tylko za złotówkę!

Wyjątkowa wiosenna promocja!

 

Wiosenna aura na dobre zagościła w salonie KODANO Optyk, dlatego warto skorzystać z wyjątkowej promocji i w dniach od 23 do 28 maja kupić dowolne oprawki okularowe za 1zł. Wybór jest ogromny i sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Promocja obejmuje absolutnie wszystkie oprawki okularowe znanych, światowych marek takich jak Ray-Ban, Versace, Prada, Emporio Armani oraz wiele innych.

 

Jedynym warunkiem skorzystania z promocji jest zakup kompletnych okularów korekcyjnych (oprawa + soczewki okularowe). Dodatkowo przy zakupie okularów koszt badania wzroku wynosi jedyne 50 zł! Tak świetne promocje to idealny czas, żeby zadbać o swoje oczy.

 

Zapraszamy!

 

Salon KODANO Optyk w Elblągu znajdziesz w poniższej lokalizacji:

  • KODANO Optyk, CH Ogrody Elbląg, ul. Płk. Stanisława Dąbka 152, tel. 511 123 985

 

W salonie KODANO Optyk można znaleźć okulary znanych, światowych marek takich jak: Ray-Ban, Emporio Armani, Versace, Dolce&Gabbana, Moretti, Loretto i wiele innych. Doradcy klienta pomogą dobrać okulary do każdego kształtu twarzy, każdego typu urody oraz każdego gustu.

 

Salony KODANO Optyk

 

Salony KODANO Optyk należą do grupy KODANO – największego w Polsce sklepu internetowego z soczewkami kontaktowymi, której częścią jest także sklep internetowy z okularami Kodano.pl. Warto dodać, że grupa KODANO w całości powstała przy wykorzystaniu polskiego kapitału.

 

W salonach KODANO Optyk można zarówno dobrać okulary, jak i zbadać wzrok. Profesjonalne badanie wzroku wykonują wykwalifikowani optometryści oraz refrakcjoniści. Ponadto w każdym salonie pracują doświadczeni doradcy, którzy chętnie pomogą w wyborze odpowiednich okularów, spełniających wszystkie oczekiwania.

 

Oprócz Elbląga, salony KODANO Optyk znajdują się w miastach takich jak: Białystok, Bielsko-Biała, Bydgoszcz, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gdańsk, Gliwice, Kalisz, Katowice, Kielce, Koszalin, Kraków, Lublin, Łódź, Opole, Poznań, Rzeszów, Sosnowiec, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław i Zielona Góra.

 

Promocja w salonie KODANO Optyk w Elblągu to szansa na skorzystanie z wyjątkowej okazji, dlatego nie przegap jej i kup swoje wymarzone oprawki tylko za złotówkę.

 

 

---materiał partnera---


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie