UWAGA!

Zostań w domu, ale ciesz się wiosną z Kwiaciarnią Romantyczna

 Zostań w domu, ale ciesz się wiosną z Kwiaciarnią Romantyczna

Zakaz wychodzenia z domu nie może nam popsuć radości z wiosny. Tym bardziej że nawet najgorszy czas w końcu musi minąć. Spraw przyjemność sobie lub komuś, na kim ci zależy i zamów kwiaty. Kwiaciarnia Romantyczna bezpiecznie i bezpłatnie dowiezie je pod drzwi. W ten sposób wspierasz też polskich ogrodników. Zobacz zdjęcia.

Nie pozwólmy wirusowi odebrać nam tego, co lubiliśmy najbardziej. Radości z nadejścia wiosny. Natura wciąż udowadnia, że da się pokonać wszystkie przeciwności i na nowo rozkwita. My też należymy do tego kręgu życia. Niech do naszych domów wkradnie się kolor, kwiaty sprawią, że znów zaczniemy się uśmiechać.

- Kwiaty mają magiczna moc, dodają nadziei, przywracają dobry humor. Nawet w tych trudnych warunkach warto pamiętać o takich drobnych przyjemnościach - przekonuje Joanna Jaworańska, właścicielka Kwiaciarni Romantycznej. - Nie możesz odwiedzić ukochanej, prześlij jej bukiet. Chcesz dodać otuchy swojej babci, podaruj jej kwiaty doniczkowe na balkon. A może masz ogród koło domu? Spraw, by znów zakwitł.

Kwiaciarnia Romantyczna oferuje przede wszystkim bezpieczny, ale i bezpłatny dowóz kwiatów, które dostawca zostawi pod Twoimi drzwiami. Za swoje zamówienie będziesz też mógł bezpiecznie zapłacić.

 

Kupując kwiaty w Kwiaciarni Romantycznej wspierasz polskich ogrodników. - Każdy z nas może pomóc. Kwiatki to mały wydatek, ale wielkie wparcie dla polskich ogrodników. Dlatego zdecydowaliśmy się wciąż pracować i przyjmować zamówienia – dodaje Joanna Jaworańska.

 

Kwiaciarnia Romantyczna

ul. Hetmańska 15e

82-300 Elbląg

tel. 517 915 776

facebook https://www.facebook.com/kwiaciarnia.elblag/

email biuro@romantyczna-kwiaciarnia.pl

 

Dla naszych Czytelników mamy konkurs. Sprawdź szczegóły: KONKURS


Najnowsze artykuły w dziale Strefa biznesu

Artykuły powiązane tematycznie