UWAGA!

Studniówka ZSTI: "...skończymy o pianiu kura, a później tylko matura"

- Studniówkowy duchu przybywaj, wesela z nami zażywaj, skończymy o pianiu kura, a później tylko matura - oficjalnie najważniejszy bal zwiastujący egzamin dojrzałości otworzyła dziś (9 lutego) Danuta Pacek, dyrektor Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych w Elblągu. Przed maturzystami jeszcze 92 dni do egzaminu, ale najważniejsze są najbliższe godziny, gdy na parkiecie będą wirowały roześmiane pary. To szczególnie radosna noc dla Elwiry i Radka, którzy właśnie na studniówkowym balu postanowili się ... zaręczyć. Zobacz zdjęcia i film.

Uczniowie Zespołu Szkół Techniczno-Informatycznych swój studniówkowy bal zorganizowali na hali MOS przy ul. Kościuszki. Przygotowywali się do niego długo, chcieli, by był wyjątkowy i oryginalny. I już na początek zaserwowali ciekawostkę - zatańczyli poloneza, ale nie do muzyki Wojciecha Kilara, jak wielu ich kolegów z innych szkół. Następnie, nauczyciele i uczniowie - zapowiadani niczym w "Tańcu z gwiazdami" - połączyli się w pary i ruszyli w tan na bis.
       - Ten zimowy, lutowy wieczór rozpoczęliśmy oryginalnym polonezem - zauważyła Danuta Pacek, dyrektor ZSTI w Elblągu. - Po raz pierwszy zatańczyli go w naszej szkole nauczyciele.
       Dalej wskazała na wyjątkową zbieżność liczb.
       - Dziś 9 lutego, czyli 9 i 2, a 2018 to 2 oraz 8 plus 1, co daje 9 więc znów mamy 9 i 2. Tyle dni zostało wam do matury - 92 - kontynuowała dyrektor Danuta Pacek. - To dla was ostatnia prosta, by szlifować to, czego już się nauczyliście. Jednak dzisiejsza noc to nie czas na myślenie o nauce, ale czas fantastycznego balu. Życzę wam, abyście byli uśmiechnięci przez całą noc.
       Zapewne uśmiech będzie towarzyszył Elwirze i Radkowi, którzy na studniówkowym balu postanowili się ... zaręczyć. Ich szczęściem cieszyli się zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. A teraz zabawa do białego rana: - Skończymy o pianiu kura, a później tylko matura - zapowiedziała dyrektor Danuta Pacek.
       To ostatnia studniówka w tym roku w Elblągu.
      
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Studniówki

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama