UWAGA!

W taki wieczór liczy się tylko zabawa

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu bawili się w sobotni wieczór (18 stycznia) na balu studniówkowym. To ostatnia taka zabawa, za ponad 100 dni będą zdawać egzamin maturalny. Zobacz więcej zdjęć i film.

Za 107 dni uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Juliusza Słowackiego w Elblągu zmierzą się z najważniejszym egzaminem w swoim dotychczasowym życiu. Ale zanim zaczną udowadniać, że „Słowacki wielkim poetą był” i szukać piękna w matematycznych wzorach, w sobotni wieczór mogli się bawić „do białego rana”.

- Mam nadzieję, że często będziecie wracać pamięcią do tej studniówki. To pierwszy krok w dorosłe życie. Ale przypomina na również, że do egzaminu maturalnego pozostało symboliczne 100 dni. To dziś kończy się okres beztroski, a zaczyna ciężka intensywna nauka, a w zasadzie powtórka do matury – mówiła Marzena Bielecka, dyrektorka szkoły na rozpoczęciu balu studniówkowego.

Młodzież przyznaje, że stres jest. Dla uczniów I LO zdanie matury nie jest problemem, ale chcieliby zdać ją jak najlepiej, bo to umożliwi studiowanie na wymarzonym kierunku. Ale dziś specjalnie się tym nie przejmowali. Dziś najważniejsza była zabawa.

 

Zobacz także zdjęcia z portElowe ścianki na Facebooku

SM

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Studniówki

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama