UWAGA!

Bądź blisko ludzi! Zdobądź zawód psychologa na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

2021-07-07
13:00
 

W (po)pandemicznej rzeczywistości zapotrzebowanie na psychologów i psychoterapeutów będzie rosnąć. Miesiące nauki zdalnej, niepewność ekonomiczna, konfrontacja z chorobą, śmiercią powodują rosnącą potrzebę profesjonalnego wsparcia.

Zawód psychologa można zdobyć na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej

Kierunek psychologia jest prowadzony jako pięcioletnie jednolite studia o profilu praktycznym, co oznacza więcej godzin zajęć praktycznych i lepsze praktyczne przygotowanie do pracy w zawodzie psychologa. Zajęcia odbywają się w systemie stacjonarnym (dziennym) i niestacjonarnym (zaocznym). Program studiów obejmuje szereg przedmiotów kształcenia ogólnego oraz kierunkowego w tym między innymi: pomoc psychologiczną, diagnozę psychologiczną, psychologię wychowawczą, psychologię kliniczną i uzależnień, metodykę pracy psychologia w szkole, psychologię biznesu.

 

Co wyróżnia psychologię na EUH-E?

* działania na rzecz społeczności lokalnych, w których mogą uczestniczyć studenci psychologii, między innymi: warsztaty psychoterapeutyczne, cykl spotkań psychoprofilaktycznych dla uczniów szkół średnich pn. „Akademia emocji EUH-E”, spotkania z praktykami,

* działania psychoprofilaktyczne z zakresu pomocy psychologicznej w okresie pandemii Covid-19 - nasze działania pn. "Monitoring i wsparcie psychologiczne studentów i wykładowców uczelni w radzeniu sobie ze stresem epidemii COVID-19" zostały opisane w „Katalogu dobrych praktyk uczelni w obliczu pandemii COVID-19” wydanym przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej oraz Ministerstwo Edukacji i Nauki

* przede wszystkim wyróżnia nas…..wykwalifikowana i doświadczona kadra psychologów!

 

Kto wykłada psychologię na Elbląskiej Uczelni Humanistyczno-Ekonomicznej?

Z opinii studentów II roku psychologii na EUH-E jasno wynika, że studenci, którzy mają już doświadczenie zgromadzone z innych uczelniach śmiało mogą powiedzieć, że podejmując naukę w EUH-E jednocześnie podjęli najlepszą decyzję dla siebie!

 

 

Firma to Ludzie, którzy ją tworzą. Zatem - kim jesteśmy? Na załączonej krótkiej prezentacji oferujemy Państwu możliwość spotkania się z nami teraz, zanim podejmiecie decyzję o zapisaniu się na studia. Praktycy to ludzie blisko Człowieka. Znający i rozumiejący jego trudności, słabości, potrzeby i marzenia. Obeznani z zawodem psychologa od przysłowiowej podszewki. Nasz Zespół tworzą wykładowcy z różnych obszarów, m.in.: psychologii edukacji, psychologii rodziny, psychometrii i statystyki psychologicznej, psychologii pracy, psychologii klinicznej i zdrowia.

 

JesteśMY aby Państwu ukazać piękno tego zawodu…. Zapraszamy!

 

 

 

Elbląska Uczelnia Humanistyczno-Ekonomiczna

ul. Lotnicza 2

82 – 300 Elbląg

www.euh-e.edu.pl

Obserwuj nas również

na Facebooku: https://www.facebook.com/ElblaskaUHE/

Centrum rekrutacji

☎ 55 239 38 10 | 55 239 39 55 | 512 543 321

📩 rekrutacja@euh-e.edu.pl

 

--- artykuł promocyjny ---
      

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej